Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan hogy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy fiú és lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:43
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

Love'Sex'n'Magic-nak


A barátság nem olyan amit ha valakibe belé sulykolsz akkor az vagy fekete vagy fehér. Ez tapasztalatokon és bízalmon múlik

"Hát kérem, hogy legyenek nyitottabb elméjűek és éljenek többet ;-)" Talán mert azt gondolod, hogy nem vagyok az.

Korábban én is azt gondoltam, hogy lehetséges, de tapasztalat, hogy nem. Voltak lány ismerőseim akikkel jóba voltam. Nem volt vonzalom, se szerelem, se szex, se semmi. Így hát szépen lassan az idő lemorzsolta....

A barátaim akiket annak nevezhetek, az még mindig azok, történjen bármi, még mindig "együtt vagyunk"

2011. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

"Korábban én is azt gondoltam, hogy lehetséges, de tapasztalat, hogy nem. Voltak lány ismerőseim akikkel jóba voltam. Nem volt vonzalom, se szerelem, se szex, se semmi. Így hát szépen lassan az idő lemorzsolta.... "


Szóval pontosan az lett a vége, ami egy lány-lány, fiú-fiú barátság vége is lehet bármikor. Semmi, de semmi köze ahhoz, hogy milyen neműekről van szó, semmi köze a vonzalomhoz, a szexhez, a szerelemhez, a nemekhez. Csak valamiért összekapcsoltad a fejedben, hogy azért ért véget a barátság, mert ellenkező neműekről van szó?!

Úgy érzem nem a fiú-lány barátsággal, vagy az én hozzáállásommal, hanem a te hozzáállásoddal van baj. Kicsit összekavarodtak a dolgok a fejedben.

2011. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

Nem, nem ugyan az lett a vége, mert azóta ha találkozunk, nem gondoljuk, hogy akkor üljünk le és beszélgessünk egy jót, osszuk meg a dolgokat.

Míg (tapasztalat) amikor fiú baráttól távolodtam el így akkor utána mintha semmi idő nem telt volna el a legutolsó találkozás óta, ugyan az minden mint előtte.

Azért mert nem egyezik a véleményem, már összekavarodtak a dolgok a fejembe és baj van a hozzáállásommal.

Hidd el nagyon jól tudom miről beszélek, mivel volt lány "barátom" (azt hittem barát, de csak nagyon jó ismeretség volt) és az nem ugyan az, az nem a barátság nevű kapcsolatba tartozik.

2011. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

Már írtam a kérdéshez tegnap (22:51) szóval most nem a kérdésre hanem a kommentelőkre válaszolok.


Szóval hiába érzed te (egyik lány aki írta) hogy a te részedről barátság van mert oké te érezheted úgy de ha a másik fiút kérdeznéd meg ( ne tedd mer nem fogja bevallani) akkor szerintem ő többet érezne mint barátság csak eltitkolja. Mindenesetre nekem az a véleményem hogy nincsen őszinte fiú-lány barátság akarva-akaratlan valaki úgyis többet akar még ha te nem is érzed.

2011. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

12:55

Ez a te életed. Ami nem egyenlő az enyémmel.


13:55

Ha rám gondolsz esetleg... Igazából megpróbálhatnálak meggyőzni, hogy azért mert te így tapasztaltad, még nem húzható rá a te eseted mindenkire, de úgysem értenéd meg, még ha órákig bizonygatom, hogy nincs igazad, akkor sem.


Egészségetekre. Így lesz a világ egyre korlátoltabb. Azt hiszitek, ha valamit ti megtapasztaltok valahogy, az mindenkivel pontosan ugyan úgy történik.

2011. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

Ettől nem lesz korlátoltabb, csak te hiszed, mert nem azt tagadjuk, hogy nincs fiú lányt közt olyan jellegű kapcsolat, ami mély lehet, vagy csak felszínes, vagy akármilyen. Csak azt nem barátságnak nevezik. Én csak ezt tagadom. Ettől miért lenne bármi is korlátoltabb?

Nem azt mondtam, hogy mindenkivel pontosan ugyan úgy, de én már álltam ebben a kérdésben mindkét oldalon, vagyis tudom miről beszélek.

Az ember amúgy is tapasztalatok alapján beszél (te is)

Tudod, hányszor hittem, hogy valakire csak barátként gondolok és mégse, csak nem vallottam be, senkinek se, mert így elveszett volna az a jó, amikor az illetővel vagyok. Hazudtál már ennek a lány "barátnak"? Bármiben is.

2011. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

"Ettől miért lenne bármi is korlátoltabb?"

Azért, mert nem fogod fel, hogy ez csak a te saját tapasztalatod. És mert nem hiszed el nekem, hogy én meg nem ezt tapasztalom. Meg akarsz győzni, hogy az én barátságom nem is létezik, csak képzelem, holott nem te éled az életem, sem a másik életét, így fogalmad nem lehet róla.

Értem én, hogy neked ez nem működött. De te érted, hogy nálam meg működik?

2011. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Na ezért nem korlátoltabb, mivel nem arról akarlak meggyőzni, hogy nem is létezik, hanem arról, hogy annak nem barátság a neve. Ne kérd, hogy meg nevezem, mert nem tudom, de nem barátság, mert attól hogy neked "működik" nekem nem "működött" (ami nem igaz, mert jóba vagyok az illetővel) attól még nagyon jól tudom miről beszélsz.
2011. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat :P
2011. jún. 18. 21:36
 40/54 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Gondolom nem az enyém segítette a legtöbbet.

Amúgy leírnád a te véleményed?

2011. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!