Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan hogy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy fiú és lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:43
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Azért mert azt hiszed, nem lesz igazad.

Ott is csak azért hívhatnánk annak, mert egy életre társ (na jó a mai világban már...)

Sajnállak csak

2011. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
54%

HÉ EMBEREK!!!

nyugi már :D Nincsen olyan hogy fiú-lány barátság egyszerűen az emberekből adódóan nem lehetséges mivel fiú-lány ellentétes neműek között ez igen csak bonyolult. Verték a mellüket sokan hogy márpedig nekik van ellentétes nemű barátjuk ami lehet hogy igaz az ő szemszögükből de a másikéból nem. Lehet hogy mindkét fél csak barát akar maradni a másiknak de az egyik (lehet hogy nem te ezért nem tudhatod) többet fog érezni mint színtiszta barátság. Én is átéltem már egy csomószor ilyet hogy jó csak megmaradunk barátoknak de egyikünk egy idő után többet akart és ezért nem működött a barátság dolog.Ez van. Tehát kedves kérdező a kérdésedre a válasz egyértelműen nem. Ja és az utánam kommentelőknek üzenem hogy kötekedhettek ezzel a hozzászólással vagy mondhatjátok ég tovább hogy van fiú-lány barátság de nem lesz igazatok ;) További szép napot.

Marlon Brando

2011. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
azért mert elég sok embernek több lett az egészből nekünk tutira nem lesz semmi több. (én vagyok az akinek 2 legjobb fiú barátja is van) egyikőjük se az esetem mellesleg az egyik a legjobb barátnőm bátjya..sose éreztem többet és ők se (na jó az 1ik akkor amikor ő volt 11 én + 9.. hűha)
2011. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
amúgy a legviccesebb az egészben, hogy nem értelmezitek a kérdést.. létezhet.. de a kérdésben nincs benne, hogy abból feltétlenül szerelem lesz-e...
2011. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!