Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Ha meghalna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ha meghalna férjetek, barátotok, ti mennyi ideig gyászolnátok? Fizikailag, ha értitek mire gondolok.

Figyelt kérdés
tudom,h morbid kérdés,de jó tudni mi vár rám.
2010. máj. 29. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő! Én biztos hogy hónapokig nem bírnék pasizni.
2010. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez nem is inkább morbid, hanem hülye kérdés.Most természetes hogy azt mondom hogy örök életemben, de szinte egyértelmü hogy nem így lenne, viszont azt meg nem tudnám megmondani hogy hány évig.Bár ha már 90 éves leszek amikor meghal a párom akkor nem sokáig az tuti.
2010. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig. Eddig minden sima szakítást is _legalább_ annyi ideig tartott kiheverni, mint amennyi időt együtt töltöttünk. Ha hirtelen ilyen végzetesen elveszíteném a párom, tuti, hogy évekig nem bírnék túllépni rajta.
2010. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is évekig...bár ez sok mindentől függ.
2010. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem néznék utánna pasira ha a Szerelmem meghalna.

Már gondoltam erre,és én is utánna mennék,mert nem tudnék nélküle élni.

20/L

2010. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én is gondolkodtam már ezen és arra jutottam,hogy valószínűleg lelkileg egy életre megnyomorodnék,ennek pedig fizikai vonzatai vannak. Biztos,hogy jó pár évbe tellene összeszedni magam úgy,hogy normális életet tudjak élni, de hogy képes lennék-e bármilyen kapcsolatot létesíteni férfival,azt nem tudom. Most azt mondnom,hogy nem hiszem,de nem tudom mit tesz az emberrel a fájdalom és a magány, ezért nem állítom ezt biztosan.
2010. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Rá se bírnék évekig nézni más pasira minden bizonnyal, elhajtanék mindenkit, aki próbálkozik.
2010. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

soha többet nem engednék egy pasit sem a közelembe. vagy legalábbis jó 10 évig biztos nem létesítenék senkivel sem kapcsolatot, már ha nem ölném meg magam a szerelmem elvesztése után. de arra gondolni sem merek, hogy mi lesz, ha elveszítem Őt.

15/L

2010. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
és mi van ha nem szerettétek annyira,csak laza kapcsolat volt?vagy halála előtt/után kiderült h megcsalt????
2010. máj. 30. 01:25
 10/18 A kérdező kommentje:
na ez már nehezebb kérdés,mi?
2010. máj. 30. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!