Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyen esélyem nála? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy felvett régebben msn-re de nem azért mert akart tőlem valamit.. aztán 2 hete egymásra néztünk. Sajnos nem mosolygott nem az a típus szóval nem tudtam eldönteni miért néz. Délután rám írt msn-en beszélgettünk.. ha minden igaz 5ször írtunk egymásnak körülbelül egyszer ő, egyszer én..meg dicsérte a képeimet meg hangosan köszönt suliba..kezdtem már örülni hogy végre valaki olyan aki tetszik nekem és normális is..de mostanába nem ír..én se írok neki mert nem akarok nyomulós lenni,ha akar valamit úgyis ír.. de nem. És nem tudom mit ronthattam el..vissza olvastam beszélgetéseket hogy nem e mondtam olyant,de nem. Aztán rájöttem hogy kiirtam valamelyik nap msn-re egy mondatot amiben volt egy fiú név, a Kornél, és a mondatban volt egy szív is de azért mert ő nekem egy nagyon jó barát. Lehet ez miatt nem ír ? De utoljára én írtam neki.. vehetné a lapot hogy én szeretnék valamit nem ? Suliba nem nagyon nézek rá mert akkor megint nyomulós leszek, pedig szívesen rámosolyognék de ő nem az a fajta szerintem akinek ez tetszene..amúgy nem csajozós..az biztos. Szóval nehéz eset..mi a véleményetek ? Mit csináljak ?

16/L


2010. máj. 28. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

írj rá,vagy suliba menj oda hozzá beszélgetni,vagy csak mosolyogj rá

adnod kell neki valami kis bátorítást.jelet,hogy bejön neked és Kornél csak haver;]

2010. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy rámosolyog, nem nyomulás. :) Nyugodtan mosolyogj rá, írj rá msnen, kérdezd meg, hogy van, etc. Próbálj beszélgetést kezdeményezni.
2010. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem jön be a Kornél csak szeretem :/

De akkor lehet ez volt a baj.. nem kellett volna kiírnom.. szerintem majd holnap ráírok megint.. de ha legközelebb nem ír nekem ? akkor megint én írjak neki ? ez milyen ? :( odamenni nem akarok egyenlőre ..

2010. máj. 28. 15:56
 4/7 anonim válasza:
Szerintem az egyeltalán nem nyomulás, ha ránézel, vagy írsz Neki MSN-en, én legalábbís nem érzem annak.
2010. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
háát jó :) rámosolygok .. csak az lesz a ciki ha majd ő nem fog :/ köszi nektek
2010. máj. 28. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld először haveri szinten felfogni az alakuló kapcsolatotokat, írj rá nyugodtan. Én is mindig ráírok a fiúra, ha tetszik, nem érdekel, mit gondol. Ha én is tetszem neki, nyilván örül, hogy kezdeményezek, és felbátorodik. Esetleg elhív randizni ^^
2010. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindig írjak rá ? De az egy kicsit fura lesz hogy én mindig írok ő meg majd nem fog :(
2010. máj. 28. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!