Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem hogy újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem hogy újra a régi legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú lenne leírni hogy miért romlott meg a kapcsolatunk. A lényeg nagyon sokat veszekedtünk mostanában szemétnek érzem magam emiatt mert ez miattam volt. Mindig nagyon szeretett engem a barátom de ma azt mondta h már vége és hogy egy pár napja érzi h nem szerelmes. Emiatt a sok veszekedés miatt. Én nagyon szeretem és kikönyörögtem egy hetet tőle és megígérem hogy megváltozom. Amúgy ő is tett ellenem elég csúnya dolgot de megbocsátottam. Szerintetek ha most olyan jól elleszünk és jó lesz mint az első fél évünkben akkor van esélyem h újra megszeret? Vagy lehetséges hogy igazából még mindig szeret mert hát azt mondta pár napja érzi és tegnap nekem még azt mondta h velem akar lenni. Nagyon megijedtem ma. Amúgy 19 évesek vagyunk több mint egy éve vagyunk együtt. Mit tegyek?
2009. máj. 18. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehettek még együtt, de lehet jobb lenne ha pihentetnétek a dolgot egy kis ideig, hogy mindenki lerendezze magában a dolgokat, és utána tiszta lappal indulhattok.
2009. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted van esély hogy belém szeret újra vagy arra hogy ezt most csak ő így érzi hogy nem? Nagyon félek most :(
2009. máj. 18. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
veszekedés helyett próbáljátok tisztázni a dolgokat
2009. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretném tisztázni azért találkoztam ma vele de ennyit tudtam kicsikarni.. egy hetet... de azt mondta ha nem tér vissza a szerelme akkor vége:S Meg ezt is alig akarta elfogadni.. Csak nekem olyan furcsa hogy nemrég még azt hajtogatta hogy szeret. Szóval hideg zuhany. Mert még ma egy sms-ében is azt írta.
2009. máj. 19. 00:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi szakítottunk a párommal majdnem egy év után, kicsit hasonló volt a dolog sokszor összekaptunk. SZakítás után ritkán beszéltünk, kellett idő amíg mindkettőnkben rendeződtek a dolgok ez kb 1 év vt, azóta újra boldogok vagyunk együtt másfél éve:)Ne tűnjön neki nagyon úgy, hogy Te tepersze érte, az nem segíti elő a dolgot. Én nagyon hideg voltam vele a szakítás után, ennek ellenére Ő kezdeményezte a "békülést". Szerintem ha hagytok egymásnak időt, akkor működhet.

-első voltam-


20/L

2009. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!