Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy menjek oda hozzá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda hozzá, hogy tutira legyen esélyem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy csak a suliból.Msnre nem akarom felvenni jobb szeretnék személyesen odamenni, csak egy kis önbizalom kéne hozzá.Szerintetek mit tegyek?

Elsőre jó ha csak észreveszi hogy nézem.Vagy még arra is gondoltam hogy vmi tök baromságból megyek oda hozzá.Mit tudom én pl: bocs ez nem a te vonalzód.És akkor mondanák pár bókot hogy milyen szép mondjuk amikor nevet vagy hasonló.Csak aztán nem tom hogy vessem fel annak az ötletét hogy dumálhatnák, ha ráér :/

Csak ugye akkor meg nem jó ha látja hogy előtte meg bámultam.

Szóval a lényeg hogy tanácstalan vagyok.Mit csináljak hogy jól jöjjek ki belőle?


2010. márc. 14. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Na, az a tök hülye duma jó dolog lehet. Csak ez már tényleg túl nagy marhaság, hogy "ez nem a te vonalzód" :D

Ha osztálytársad, akkor udvariaskodhatsz vele. Mondjuk, ha valamije leesik, azt felveheted neki. Netán véletlenül ráléphetsz a lábára, bocsánatot kérsz, ő azt mondja, hogy semmi baj, még egy-két kérdés-válasz, és máris beszélgettek.

2010. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem az osztálytársam,én 12 ő 9-es.

De akkor milyen dumával menjek oda hozzá?

Véletlenül belemegyek és esedezek hogy bocsásson meg?

Vagy ez már kicsit túlkomplikált?

2010. márc. 14. 20:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán menj oda, és mutatkozz be. Esetleg próbálkozz, hogy nagyon csinos miegyéb, és mondd, hogy szoktad látni és tetszik neked. De mégis a könnyebb megoldás az msn. Ott könnyű kiegyenlíteni az utadat. Tehát, hogy elrendezni előre a dolgokat, esetleg megbeszélni, hogy élőben is beszélgethetnétek. És az, ha "bámulja" egy pasi, azt mindegyik csaj szereti. Viszont azt a vonalzósat felejtsd el!:)
2010. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

sztem a bámulós jó ötlet és fel lehetne dobni azzal, hogy mondjuk a folyósón összefuttok és rámosolyogsz.

A mosoly sokat sejtet! ;)

Saját tapasztalat: 1.nézd, 2.mosolyogj rá 3.köszönj neki

ezeket a lehető legbarátságosabban és MINDIG amikor találkoztok. bizti h fel fog figyelni rá (csak lehet h időb telik majd :S)

2010. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

MEnj oda azt mond meg neki hogy "ez nem a te vonalzód?" és erre lehuzod a nadrágod.

99% az esélye hogy bejön..

2010. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Na de most komolyan az nagyon sablonos ha csak odamegyek hozzá, hogy szia tetszel szeretnélek megismerni!Komolyan kell vmi amivel felkeltem az érdeklődését mert erre tuti az a válasz, hogy bocs de most nem akar ismerkedni.

Kérlek ilyen frappáns ötleteket adjatok és az értelmetlen válaszoktól kíméljetek!

2010. márc. 14. 21:53
 7/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem simán odamehetsz hozzá, h jólnézki,és h nem-e lenne kedve dumálni:D vagy esetleg nincs közös ismerősötök??mert akkor rajta keresztül egyszerűbb:D
2010. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
ferrarival xD
2010. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

inkább tanulj mert érettségizel, fiam

ölel, anyu

2010. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A közös ismerős tényleg jó ötlet.Nem tudom,hogy mennyire vagy jóban az ő barátikörében lévő emberekkel,de ha igen,akkor már előnyöd van.Ha látod,hogy a közös ismerősötökkel dumál,akkor menj oda hozzájuk.Bár ilyenkor fenáll annak a veszélye,hogy elkezdesz a közös ismerősöddel dumálni,hiszen őt már ismered,és a csaj meg kiszorul a beszélgetésből.

Nem könnyű megtenni az első lépést,de abszolút ajánlom.:) Mármint a legrosszabb ami történhet az,hogy megmondja vagy egyenesen,hogy nem akar megismerni vagy kitalál valami kamu dumát,hogy most éppen nem ér rá...

DE!Megvan annak is az esélye,hogy abszolút szimpinek tart és örül,hogy kezdeményeztél.

Indulj neki és legyél magabiztos.Ha már 12.es vagy,akkor csak egy félév van vissza és utána elmész a suliból,úgyhogy ez úgymond az "utolsó esély" :D

Én lány vagyok és személyszerint nekem nem jönne be a vonalzós trükk vagy a "jajj de csinos vagy" verzió,mert én azt túl átlátszónak és kamudumának találom még így a legelején.Nekem az jönne ba,ha csak simán odalépne hozzám egy srác amikor éppen egyedül vagyok(belátom az ritka,úgyhogy ez a másik nehézség a csajok terén :D) és rám mosolyogna és megkérdezné,hogy beszélhetnénk e.Egyszerű,nem trükközés és a beszélgetés alatt úgy is eldől,hogy lesz e folytatás.

Hamarosan jobb idő lesz,hívd ki a suliudvarra(ha van).Mond neki,hogy "Látom,hogy kell neked egy kis napfény és levegő,úgyhogy az egészséged érdekében most ki kell velem fáradnod" :D Ha van humora a csajnak értékelni fogja.

Sok sikert! :)

2010. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!