Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy menjek oda hozzá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda hozzá, hogy tutira legyen esélyem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy csak a suliból.Msnre nem akarom felvenni jobb szeretnék személyesen odamenni, csak egy kis önbizalom kéne hozzá.Szerintetek mit tegyek?

Elsőre jó ha csak észreveszi hogy nézem.Vagy még arra is gondoltam hogy vmi tök baromságból megyek oda hozzá.Mit tudom én pl: bocs ez nem a te vonalzód.És akkor mondanák pár bókot hogy milyen szép mondjuk amikor nevet vagy hasonló.Csak aztán nem tom hogy vessem fel annak az ötletét hogy dumálhatnák, ha ráér :/

Csak ugye akkor meg nem jó ha látja hogy előtte meg bámultam.

Szóval a lényeg hogy tanácstalan vagyok.Mit csináljak hogy jól jöjjek ki belőle?


2010. márc. 14. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
am kérdező: hol laksz?:D
2010. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem szeretném felfedni a kilétem XD
2010. márc. 16. 20:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Majd mond el,hogy végülis hogyan alakult,mert szerintem többeket is érdekelne! :D
2010. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

óóó és privibe se mondod el?:(

:D

2010. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!