Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kulfoldon eloktol kerdeznem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldon eloktol kerdeznem. Mekkora eselyem van h kulfoldi parom legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
hát sok..ha tudsz beszélni a nyelvükön és megszeretitek egymást már van is egy külföldi pasid:D
2011. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm bátyja külföldön találta meg a párját, ő is magyar, mára már a felesége és van egy gyerekük is.
2011. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt látom, hogy mindneki magyarral ismerkedik, mert kevesen beszélik a nyelvet jól, így nem ismerkednek az angolokkal. Amúgy meg ott van az i h szar h nem ismered a helyi poénokat, szokásokat, stb. Egy próbát persze minden megér.
2011. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem jó esélyed van olyan helyen, ahol máshogy nézel ki, mint az ottaniak. Japánban pl. mindenképpen, déli országokban ha szőke hajú és fehér bőrű vagy, északon ha sötét hajú és barna bőrű, stb.
2011. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod a nyelvet és nem csak magyarokkal ismerkedsz, akkor nyilván van esélye. Nekem angol a párom, egy angol barátnőm baráti társaságában ismertem meg, a csajt meg még Magyarországról interneten.
2011. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!