Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A környezetem már szóvátette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetem már szóvátette, nekem is fura, szerintetek mikortól gyanús, ha a párotok nem mutat be a családjának?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja ismertük meg egymást, és azóta vagyunk együtt. Őt már a harmadik találkán bemutattam anyukámnak, a tesómnak, a gyermekemnek. Persze úgy, hogy sziasztok, ő itt Xy, nem úgy, hogy ő a párom/párjelöltem, de persze nem buták, észrevették maguktól is. Azóta a nagyszüleimnek is bemutattam, egy bő hónap után.

Eleinte említette, hogy bemutat a gyerekeinek, vagy csinálunk valami közös programot, de aztán valahogy mindig máshogyan alakult. De már nem is fárad azzal, hogy mondja. Ő bármikor átjöhet, bezzeg én csak akkor mehetek át, mikor a gyerkőcei már alszanak. Az édesanyját is szívesen megismerném, de ilyen szándékra utalást sem tett. A haveroknak sztorizgatott rólam, kettővel találkoztam is, és ennyi. Eddig úgy gondoltam korai még. Mentegettem őt. De a harmadik hónapfordulónkhoz közeledve elkezdtem merengeni rajta mikortól lenne "elvárható"? 3 hónap? Fél év?

Az elején bizonygatta, neki komolyak a szándékai, de valamikor félidőben kezdett más jeleket adni. Olyan "csak szexre kellesz" jeleket. Nem vagyok naiv, ha azt mondom, tudom, hogy szeret. De valami történt... Valami zavarja, valami gátlás van\lett benne, és semmi módon nem beszél róla. Nem is erőltetem a témát, egyáltalán nem stresszelem vele, de közben természetesen ennek ellenére engem egyre jobban zavar, főleg, hogy a barátaim, a családom, az exem is, mindenki szóvátette már ezt nekem! És közben tudom, eleinte nagyon lelkes volt, most pedig... Óvatos. Folyton fürkész, figyel, vizsgál, tesztel, ugrat, húz engem...

Na szóval mit gondoltok, számotokra mi erre a megfelelő idő? Mikortól és meddig elfogadható?


2017. szept. 27. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Hàt màr ennyi idő utàn be kellett volna mutatnia föleg ha komolyak a szàndèkai veled.Az èn pàrom első perctől beakart mutatni a szüleinek.
2017. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Erősen felnőttek vagytok, ha már olyan korú gyerekeitek vannak, akiknek illik bemutatni a partnert.

Biztos egyikőtöknek sem ez az első kapcsolata, mióta elvált.

Én (nő vagyok) biztos nem vinném X-et és Y-t mutogatni a családnak, a gyerekemnek, míg kölcsönösen a partneremmel nem tudjuk biztosan, hogy hosszútávra (örökre?) egymással tervezünk. Ehhez nekem 2,5 hónap baromi kevés és lehet, a pasi is így gondolkozik.

Nagyon nem tesz jót egyik gyereknek sem, ha azt látja, hogy az apja, vagy az anyja mellett váltakoznak a bácsik, meg a nénik.

2017. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
En mindegyik baratom szuleit az elso heten megismertem. Persze ha nagyobb tavolsag van, az mas.
2017. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogjátok már fel, hogy itt nem arról van szó, hogy a tinilány bemutatja anyucinak, apucinak a fiúját, hanem GYEREKEK is vannak, akiknek az élete nem átjáróház!

Én a 2-el értek egyet.

2017. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évig nem mutattam be a párom aki már a férjem :) Szerintem nincs ebben semmi, túl van az egész fújva. Én vagyok vele nem a családom.
2017. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Én ezt könnyebben, lazán veszem, emellett pedig az exem óta ő az első férfi, egy egyéjszakás kalandon kívül, és már azon a harmadik napon tudtam, hogy komolyak a szándékaim vele kapcsolatban, persze azt nem tudtam hogyan alakul, csak a szándékot. Nekem egy óvodás gyerekem van, neki egy óvodás és egy kisiskolás, és szinte biztos vagyok benne, hogy az anyjuk óta nem én vagyok az első. Azt tudom még, hogy hosszabb kapcsolata azóta nem volt. Igazatok van, valószínűleg ő gondolkodik helyesen, hogy várni akar ezzel, és meggyőződni a kapcsolatunk komolyságáról, de közben meg baromi rosszul esik mikor én megyek hozzá, este be, hajnalban kiosonni... És persze, hogy nem tud mindig ő jönni, én megértem, és nem is várom el, de... Furcsa. Mintha szerető lennék. Nyugtalanító érzés. Tudom, hogy komolyan gondolja, csak... Ezzel valahogy mindig elbizonytalanít.
2017. szept. 27. 20:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Kedves Kérdező, Isten látja lelkemet, hogy nem bántani akarlak, de szerető vagy, akárhogy is nézzük.

De mi is lennél 2,5 hónap után, ha felelősen gondolkoztok mindketten?

Nyilván nem vagy a menyasszonya, vagy a felesége!

Ne kapkodj, ne sürgess semmit, mert el fogod tolni!

Lehet, hogy ezt látva tőled lassított a pasi, mert megijesztetted!

2017. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én neki nem tettem szóvá, de attól érezheti, hogy zavar, és lehetséges akár az is, hogy ez megijesztette.

De igazad van. Igazatok van. Tudom, hogy ez nem bántás. Csak mikor mindenki azt mondja a környezetemben, hogy fura... Én igyekszem megérteni őt, és nem fennakadni ezen. És belátom, ahogy írjátok, hogy igenis van abban valami, amit mondtok.

2017. szept. 27. 21:11
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon dugdos...oké, hogy nem akar szervezni egy találkozót a családjával, vagy bármely tagjával, de hogy egyértelműen kerüli is, mar adhat okot gyanúra, de ezt te is érzed, ezért is tetted fel a kérdést.

Persze előfordulhat, sőt, hogy a gyerekeit akarja óvni, hogy csak komoly kapcsolatot mutat be, de ha rajtad egyértelműen érezhető, hogy akarod, akkor mar csak az o fejeben nem stimmel valami, itt meg ugyanoda jutunk, hogy lehet nem gondolja komolyan, vagy nem érez annyit, mint kellene.

2017. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hat, mi februartolbismerjuk egymast, en aprilisban ismertem meg a szuleit es azota sokszor voltam naluk hetvegere. Komolywn gondolom a parommal, mar tobb ideje szeretnem bemutatni ot a szuleimnek, de eddig nem jott ossze -150Kmre lakunk egymastol, a szuleimhez utazni meg +40km.

Van olyan 50koruli kolleganom, akinek a lanya egyidos velem, o pl. elore megmondta avlanyanak, hogy jarhatakarkivel, de az o haza nem galambhaz, oda majd akkor hozza a parjat bemutatni, ha mar jegyesek lesznek. Szoval, nem gondolkodunk mi emberek egyforman.

2017. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!