Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem gyanus vagy kombina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem gyanus vagy kombinalok?

Figyelt kérdés

A parommal 1hete osszevesztunk es nem beszeltunk2napig.

Ezifo alatt egyutt sem aludtunk.

O mondta multhet pentek este hogy masnap (vagyis szombaton) ne keredsuk egymast es higgadjunk le mindketten es gondljuk at hogy merre tovabb.

Egesz nap nem is beszeltunk de madnap talalkoztunk es vegil kibekultunk es minden jo iranyba halad.

De meselte hogy akkor szombat delelott elment erdre cipot venni maganak mert csak ott tudja levasarolni az utalganyt es a haverja ajanlotta a boltot neki.

De anno sok evvel ezelott amikor nem volt csaja akkor szurogette a levet egy erdi lannyal es csak a szex miatt jartak ossze anno.

De azota nem beszel es nem is talalkozott a csajjal ennek kb5eve mar. Facen sem ismerosok

De osszevesztunk mert en fejben oddzerakam az erdi vasarlast szzal hogy biztos megcsalt a csajjal..meg ugye aznap O kerte h ne beszeljunk. Es lehet nem is cipot venni ment hanem a lanyhoz..es....

Szoval ezen osszevesztunk.

Es kijelentette h sosem csalt meg es ne kombinaljak. Mert paranoias vagyok es nem is beszel a csajjal. Es higgyem el h egyedul ment es igen vasarolni akart.

Amugy vegul nem vett semmit mert a bolt 12kor bezart amit meg is mutatott nekem a neten....



Oke tudom hogyha megcsalt volna akkor bele sem kezdett vna a sztoriba hogy mikor merre jart...de azota megis ezen kattogok.

Es nem tudom mi az igazsag vagy honnan tudhatnam h valoban nem tett ilyesmit?


2016. márc. 27. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Te tényleg paranoid vagy.
2016. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szoval anno amikor osszejartak szexelni en nem ismertem meg a paromat... Neki nem volt akkor kapcsolata.szingli volt.

A csajnak asszem volt pasija... Vagy alakult neki...na mindegy...szexkapcsolat volt csak koztuk...persze azota eltelt par ev.


Es tudom h semmi megcsalasra utalo jel nincsen...

Csak nem ertem h ezt az erdi vasarlos kiruccanasr miert nem meselte el nekem pl 1hettel ezelott miert ma mondta..... Szoval ha nem titok akkor miert nem ujsagolta el meg akkor???

2016. márc. 27. 11:31
 3/10 A kérdező kommentje:

Mert rendben azt mondta szeret es nem csalt meg sem akkor amikor egyutt jartunk2evig sem most a napokban amikor nem aludtunk egyutt..es nem is akar megcsalni mert szeret....

De ha abba a varosba ment ahol a csaj lakik..es...aznap O maga kerte h ne beszeljunk..nos siman egybevag minden...gyanus

2016. márc. 27. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem atomra lekúrta a csajt!
2016. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Blade Bone ***** válasza:
5 év az elég hosszú idő, honnét veszed hogy az a csaj még ott lakik egyáltalán? Meg öt év leforgása után, te pl képes lennél rögtön lefeküdni valakivel, akivel ennyi idővel ezelőtt összejártatok?
2016. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem dehogyis.

Meg a telefonjaban sincs benne pl. A csaj szama meg semmi. Plusz igy hogy ujrakezdtuk sem rejtegeti a telefonjat es a laptipjat elolem..mint ahogy eddig sem tette.

Illetve semmifele megcsalasra utalo jel nincsen...csakbugye osszeraktam fejben

2016. márc. 27. 12:12
 7/10 Blade Bone ***** válasza:
Nincs miért aggódnod. :)
2016. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De ha esetleg megis megcsalt volna..akkor csak nem emlitette volna meg hogy arrafele jart...nem?

Ugysem derult volna ki.

2016. márc. 27. 13:26
 9/10 omba ***** válasza:

telefon, face, meg minden elérhetőség nélkül mégis hogy találsz meg valakit... ha jól értem az "írásodat" Érden?

vagy bárhol máshol... laknak ott egy páran.

2016. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen túlkombinálod.


Nyugi.

2016. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!