Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! Mi a véleményetek arról, ha a párotok nélkületek megy bulizni?

Figyelt kérdés
Természetes dolog és ti is elmentek a barátokkal,vagy inkább mellőzitek? Sokan azt mondják,hogy barátnővel nem tudnak bulizni,ahhoz csak a barátok kellenek. Ti hogy vagytok ezzel? Én másfél éve vagyok a barátommal,most lépett bele ebbe a bulizhatnékom van korszakba,és még bele kell jönnöm. 18/L
2010. máj. 26. 23:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha beül a haverokkal egy sörre az más, én azon egyáltalán nem akadnék ki. Bár amíg együtt voltam a volt barátommal én lány létemre az ilyen jellegű kanbulikra is hivatalos voltam. Ha discóba akarna menni nélkülem, tuti kidobnám! Tudod miért nem tud úgy bulizni, ha te is ott vagy!!! Mert akkor nem tud más lányokkal flörtölni, táncolni, csak veled kéne törődnie... Bizalom ide vagy oda, én biztos nem engedném, hogy a párom discóba járkáljon, úgy engem meg direkt lepasszoljon addigra.
2010. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nem szeretem...és ő sem...és mivel nem lógunk egymás nyakán a buliba igy nem para hogy a barátainkkal legyünk...persze egyértelmüvé tesszük a bulizoknak hogy együtt vagyunk...de a világbol lehet kikergetni, ha buli közbe állandoan a nyakamon lógnak...úgyhogy nekünk megy az együtt bulizás...de a kanparty ill csajparty nem discoba történik...igy ez nem para...
2010. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Semmi, hadd menjen külön bulizni, én is szoktam.

nem kell egymásra telepedni. persze együtt is szoktunk bulizni, de neki is és nekem is szükségünk van arra, hogy a saját barátainkkal is külön bulizhassunk.

24 N

2010. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Egészen elképesztő, ahogy egyesek vélekednek:

nem ENGEDI a barátjának/barátnőjének, hogy diszkóba menjen nélküle. hogy jöttök ti ahhoz, hogy bármit is megtiltsatok a másiknak? majd a gyerekeiteket szankcionálhatjátok, de nem a párotokat. egy párkapcsolat nem arról szól, hogy feladjuk az egyéniségünket és a személyes szabadságában korlátozzuk a másikat. ha az én barátom ilyennek állna elő, hogy nem ENGED diszkóba, nagyon komolyan elgondolkoznék a jövőnkről.

2010. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én ha csajbulit tartok,akkor itthon készülődés,koktélozás,és go partyzni...mi az h nem engeded el a barátodat/barátnődet?ilyet nem lehet...egyszer megismerkedtem egy helyes sráccal,jófej volt,stb...és közölte h ő nekem megtiltaná h bulizni menjek nélküle,ő meg nem jár,szal nincs disco többet...hát akkor fejeztem be vele:) ha megbízol a partneredben,miért ne mehetne?és ha elhív mondjuk téged is,de neked nincs kedved,akkor ne menjen ő se?nem vagyunk összekötve a párunkkal.függetlenség 4ewa!;)
2010. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A nem enged az itt azt jelenti, hogy elengedi, de akkor konkrétan is elengedi, teljesen.. érted :P (hogy jön ő ahhoz, mondjuk ha barátnőm el akarna állandóan menni discoba külön úgy, hogy nélkülem, akkor neki mindent szabad, de magamnak viszont korlátozom a választási lehetőségeket vele kapcsolatban, hogy én mit teszek, és ebben neki is befolyása van)
2010. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
az előttem szóló viszont jól tette, az megint más sztori :)
2010. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát,igen,ilyen nincs hogy megtiltok a másiknak dolgokat. Nem vagyok se apja,se anyja. Viszont nagyon érdekes,egyszer mikor elment a barátom nélkülem a haverokkal bulizni,ottvolt egyik barátnőm is,és megkérdezte a barátomtól,hogy mióta van velem. A barátom elég sokat ivott,mégis tudta mióta van velem. És amin meglepődtem..hogy napra pontosan tudta. Pedig már túlvoltunk az első évfordulónkon.
2010. máj. 27. 13:53
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez azért alap:) baj lenne ha nem tudná...
2010. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy pl. 464646 napja van velem :D
2010. máj. 27. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!