Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hajnalig netezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hajnalig netezik mostanában, kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, már arra is gondoltam, hogy megcsal vagy ismerkedik. Lefekszem aludni, ő meg csak tovább gépezik. Amikor megkérdezem, mit csinál, annyi a válasz, hogy neteztem; meg már függő vagyok, mint te, stb.

Ezt már több éjszaka eljátszotta. És közben állandóan gépel, mintha levelezne valakivel.

És észrevettem a napokban, hogy van egy olyan e-mail címe, amiről én nem tudok.

Szerintetek megcsal? Amúgy más gyanús jel nincs.

Bár vett magának mostanában néhány új ruhát. Az se szokása, de most egyszerre vett vagy 6-ot.


2010. máj. 25. 20:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%

nekem az ütötte meg a fülemet h "Amikor megkérdezem, mit csinál, annyi a válasz, hogy neteztem; meg már függő vagyok, mint te, stb. " gondolm te is sokat ülsz a gépnél... beszéljétek meg...



ha te vagy a bnő akkor Te tudod, hogy kell a keresőt használni:D:D mutasd meg a párodnak, hogy megnyugodjon:D:D:D:


21/L

2010. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, miért szégyell? megváltoztál? eleinte nem szégyellt?

mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok? együtt éltek?

hát kérdezz rá még 1-2x, hogy miért elutasító, miért szégyell, de ha nem ad rá olyan választ, amitől jobb lehetne a kapcsolat v a helyzet, szerintem jobb(bár fájdalmasabb, de csak eleinte!!!), ha vége.

2010. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
21%
Ostoba ordas ribanc...itt kezdődik a gond, vagy már tart egy darabja. Készülj fel arra, hogy pár napon belül dobva leszel. Itt felesleges azon gondolkodni, hogy most mit akar tőled. Megcsal. Miért levelezgetne mással, ha te ott vagy ágyba? Miért tenné? Ez pofátlanság. Mi az hogy csukogatja az ablakokat ha mögé állsz? Dugd meg még utoljára (már ha egyáltalán még hagyja magát) és dobd ki. Szemét ribanc...
2010. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
21%
visszaolvastam...pff..aki ezen az oldalon garázdálkodik egész éjjel, az a lány nekem nem kéne. Egy szenny ez az oldal. A pasid helyében dobnálak, ha már annyira unatkozol, hogy ilyeneken fantáziálsz, és ahelyett hogy szexelnétek, te inkább kockulsz...fogd meg a frakkod, lendítsd meg a kezed, de mindenekelőtt állj a nyitott ajtó küszöbe elé. Magyarul dobd ki magad.
2010. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó 2.

akkor olvassátok el még egyszer újra azt a hosszút, amit ő írt nem rég.............

a pasija a hibás. mi az, hogy szégyelli???????????

2010. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%
ha más jel nincs minek aggódsz csetszex??? :D
2010. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Jól megkaptam.:) Szép is lenne, ha ezért dobna.

Ezt is én írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szerinted dobnia kéne, mert ilyeneken rágódok?

Nem csaltam meg. Szerencsére Ő nem egy kisebbrendűségi érzésekkel megvert ember és nem képzelődik össze-vissza. A kérdés költői volt, csak arra voltam kíváncsi, hányan hinnék azt rólam, hogy megcsalom ezekből a jelekből.

Talán magamnak akartam bizonyítani, hogy ha az embernek nincs elég önbizalma, akkor mindenbe beleképzelhet valami megcsalást, abba is amire van más magyarázat. Valóban, csalhatnám is ennyi erővel. De hát nem erről van szó. Nem más fiúval levelezek.


Talán megértitek mit akarok mondani:

én betegre aggódom magam azon, hogy szégyell és erre rámegyünk, miközben esetleg szó sincs arról, hogy szégyellne.


Ha az ő önbizalma is romokban volna, akkor ő is képzelődhetne mindenfélét a viselkedésemmel kapcsolatban.

De ő valahogy olyan egészséges lelkű ember. Fáj neki és átfut az agyán, mit csinálhatok én hajnali 3-ig, de valahogy azt látom rajta, hogy megbízik bennem.


Hát remélem nem zavartalak össsze nagyon titeket. Számomra a lényeg ebben a kérdésben az volt, hogy megmutassam, magamnak is, milyen a másik oldalról nézni a dolgokat. Hogy minden kapcsolatban a legfontosabb megtanulni a másik nyelvét, különben rámehet a szerelem.


Persze ha azt érzi baj van, akkor jól érzi. De nem megcsalásról van szó, hanem arról, hogy mennyire szeretem.

2010. máj. 28. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!