Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Van egy fiú (22éves), msn-ni szoktunk mostanában (sokszor hajnalig). Hétvégente együtt dolgozunk, mióta msn-ünk mintha zavarba lenne ha lát.

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, alig várom a hétvégét,vagy ,hogy msn-ni tudjunk. Mindig királylánynak hív, ma is írt sms-t,hogy kellemes ünnepeket, érezzem jól magam. Mit tegyek,hogy alakuljon valami? 18/L
2009. dec. 24. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hivd el setalni valahova :) Fogd meg a kezet :D ilyeneket :D ezekbol tuti lejon neki hogy szimpi neked
2009. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem éreztem, szívem szerint megcsókolnám... de félek azzal mindent elrontanék...:S
2009. dec. 24. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok, én is várom a válaszokat:)
2009. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menjetek ki a levegőre végre ne csak MSN-ezzetek. Ha azt látodra, hogy félénk bátorítsd!:) Sok sikert.
2009. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*Ha azt látod rajta

Előző voltam

2009. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Lehet hülyeségeket kérdezek, de ha együtt dolgoztok hétvégén, miért nem beszélgettek?? Vagy kísérteted haza magad vele!? Ilyesmi. Munka közben lehet a legjobban ismerkedni!!!:D remélem legalább picit tudtam segíteni, szurkolok!! Ha van fejlemény, kíváncsi vok!!:)
2009. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszélgetünk mi munka közbe, ott beszéltük meg,hogy msn-en is beszélhetnénk, és a telefonszám csere is ott történt. De akkor nem vettem komolyan, 1,5 éve együtt dolgozunk, és most kezdődött minden ... :)
2009. dec. 24. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!