Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hajnalig netezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hajnalig netezik mostanában, kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, már arra is gondoltam, hogy megcsal vagy ismerkedik. Lefekszem aludni, ő meg csak tovább gépezik. Amikor megkérdezem, mit csinál, annyi a válasz, hogy neteztem; meg már függő vagyok, mint te, stb.

Ezt már több éjszaka eljátszotta. És közben állandóan gépel, mintha levelezne valakivel.

És észrevettem a napokban, hogy van egy olyan e-mail címe, amiről én nem tudok.

Szerintetek megcsal? Amúgy más gyanús jel nincs.

Bár vett magának mostanában néhány új ruhát. Az se szokása, de most egyszerre vett vagy 6-ot.


2010. máj. 25. 20:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ő is gyakorikérdések függő lett mint én:D:D:D
2010. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg! Valami biztos hogy nem stimmel a kapcsolatotokban, azért csinálja ezt. Tudom, mert én is néha hasonlóképpen vagyok:)
2010. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

A Mozzilla automatikusan törli a gépén az előzményeket, szóval esélyem sincs megnézni.

Azért gondolok rosszra, mert a múltkor elmondta, hogy közel áll a szakításhoz. Tudom miért mondta, egy régi probléma kapcsán, mert egy időben megbántottam a viselkedésemmel. De változtattam és ő is tudja, mégse tudja elfelejteni.

Múltkor hívtam, feküdjön mellém focit nézni. Amúgy utálja, de imád olyankor hozzám bújva bóbiskolni. Azt mondta, nem tud, mert főznie kell. Aztán mégse főzött, hanem egész délután és este a gép előtt ült, de mellém se jött oda.

2010. máj. 25. 21:19
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de én sem bóbiskolnék melletted ha nem érdekel a foci:-S Én is inkább neteznék. Nem hanyagolod el vagy ilyesmi?! Vagy nem vagy már elég "tüzes"... Valami ilyesmi lehet.
2010. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%
Ja, amúgy előző vtam:)
2010. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mindig én kezdeményezem a szexet, de ő már nem élvezi úgy, ezt észrevettem. Szerintem én elég tüzes vagyok, tőlem csinálhatnánk naponta többször is, de néha még az az 1 se jön össze. Meg hogy is jönne össze, ha ahelyett, hogy mellém bújna, netezik?
2010. máj. 25. 21:41
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Ha érdekel, hogy mit néz, akkor állírsd be úgy a Mozzillált, hogy ne törölje az előzményket. Vagyha nemmegy, akkor uninstall :D
2010. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Jók vagytok gyerekek, de tényleg!!!:)))

Remélem nem haragszotok, ez félig kamu kérdés volt, de nem azért hogy átvágjak bárkit is, hanem kicsit leteszteljem, mennyit érnek ezek a jótanácsok főleg az ilyen érzelmi dolgokban.

Minden amit írtam igaz, csak én vagyok a barátnő és a barátom nevében írtam a kérdéseket (akinek persze eszében sincs ilyen kérdésekkel bombázni vadidegen embereket), hogy megnézzem, hányan értenek egyet azzal, hogy tutira megcsalom. Már vártam a jótanácsokat, hogy dobd ki, ésatöbbi, de nem:)))


A helyzet az, hogy:

1. Azért vettem 6 ruhát, hogy Neki tetsszek. Bár sok reményem nincs, mert egyetlen nadrág áll jól rajtam szerintem, de mióta felvilágosított róla, hogy nem áll jól, nincs is kedvem venni semmit. Mégis vettem csak úgy.


2. Nem naplót írok, hanem gyakorikérdésezek hajnalig:DDD

Levonom a tanulságot a mások kérdéseiből, válaszaiból és próbálok rájönni, hogy kéne jól csinálni az életet. És ehhez olykor tanácsot is kérek.:)

Ha beleolvasna a hajnalokba menően írt válaszaimba, kérdéseimbe, csak azt találná, hogy mennyire szeretem és mennyire szeretném megmenteni a kapcsolatunkat. Ennek ellenére tényleg szemrehányóan kérdezte, mit csináltam hajnalig, és tényleg azt feleltem, hogy netezek. Egyszer annyit elárultam, hogy fórumozok, és faggatni kezdett, hogy miről, mondtam neki, hogy sokmindenről. Azért nem szeretném, ha felismerné az írásaimat, van 1-2 dolog, amiről jobb ha nem tud. De nem csaltam meg. Azt meg jobb ha nem tudja, hogy még ilyenkor is rá gondolok, még a végén elbízza magát!


3. Azért van titkos mail címem, mert a gyakorikérdések miatt létrehoztam egyet. Nem szeretném, ha valaki privátban írna és kapásból kiderülne az igazi mail-címemből, hogy ki vagyok, ugyanis benne van a nevem és lakhelyem. Ha belenézne, látna egy vagon a hét legérdekesebb kérdései témájú levelet, meg néhány ebből adódó privátot, amiben szintén sok olyat írok, amiből rájöhetne, hogy imádom.


4. Gyakorikérdések függő vagyok, de csak ha zűrzavar van bennem.


5. Igen, valami nem stimmel. Úgy érzem, Ő szégyell mások előtt, de nem tudom magamnak bizonyítani, mert tagadja. Vannak jelek, de paranoiás is vagyok, ezért nem tudom. Erről írtam már sokat itt.

Erre fogunk rámenni basszus. Legalább vágná a pofámba!

Most is eszembe jutott, mikor itthon hagyta a jogsiját és meglepiként utánavittem a munkahelyére, csak az épület elé hívtam ki, de nem örült, az első rekció az volt, hogy "ide nem járnak rokonok":(((


6. Valami nem stimmel ezzel, de nagyon nem!

Régen sokat hanyagolt. Ma már minden jó lenne, csak az emlékeim... Most is állandóan hurcol a munkahelyemre, meg haza, mert sok eső volt, és én nem is kértem erre. á, nem értem őt...


7. Hogy élvezhetném a szexet, ha közben az jár az agyamban, hogy szégyell??? És már nem csókol meg lassan 1 éve csak szájrapuszival.


8. Amúgy meg azonnal észrevenném, ha átállítaná a Mozzillát és visszaállítanám törlősre.:))) Csináltam már. Feltűnt, hogy nem törölt kikapcsoláskor és addig kerestem míg meg nem találtam hogyan kell visszaállítani. Nem tudom mitől állítódott át, azelőtt azt se tudtam, hogy létezik az Internet Exploreren kívül más is, de sokat tanultam a barátomtól.:)))



Köszi mindent és tényleg kíváncsi voltam, mennyire trafálunk mellé 1-1 jótanáccsal, amikor sokszor tényleg csak pár mondatból kell következtetni dolgokra. 5-ös mindenkinek:)))

2010. máj. 26. 00:00
 19/27 anonim ***** válasza:
47%
Megcsal, én is így csináltam! Hajnalig netezés, nem hagytam hogy megnézze mit csinálok. Új ruhatár haj, majd egyre később jártam haza, füllentések hogy itt és ott voltam!
2010. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hát most nagyon megijednék, de mivel én vagyok a barátnő, biztosíthatlak, hogy nem csaltam meg.:DDD
2010. máj. 26. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!