Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hajnalig netezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hajnalig netezik mostanában, kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, már arra is gondoltam, hogy megcsal vagy ismerkedik. Lefekszem aludni, ő meg csak tovább gépezik. Amikor megkérdezem, mit csinál, annyi a válasz, hogy neteztem; meg már függő vagyok, mint te, stb.

Ezt már több éjszaka eljátszotta. És közben állandóan gépel, mintha levelezne valakivel.

És észrevettem a napokban, hogy van egy olyan e-mail címe, amiről én nem tudok.

Szerintetek megcsal? Amúgy más gyanús jel nincs.

Bár vett magának mostanában néhány új ruhát. Az se szokása, de most egyszerre vett vagy 6-ot.


2010. máj. 25. 20:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Vett 6 ruhát? Úristen, már megijedtem hogy nem úgy viselkedik mint minden normális lány.
2010. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
há' én nem tom de én még mindig unatkozom, és törölték a kérdésemet :(
2010. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Ne gondolj egyből a legrosszabbra!

Lehet h tényleg chatel, de abban még nincs rossz, lehet csak érdekli a téma:)

a ruha meg érthető, itt a jó idő nemsoká

Én barátom is szokott netezni mikor én már alszok, eléggé bealvós vagyok mostanság:D és lehet hmegnézi a puruttyát és azon a lányokat is de ezen nem kell izélni :D:) kérdezz rá egyébként, ha ennyire zavar

2010. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezz rá nyíltan a dologra. Az is lehet, hogy netes naplót ír. Vagy csak nem akar veled szexelni.
2010. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd le és beszéld meg vele komolyan. Ha ezek furcsa jelek.
2010. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell olyanra gondolni rögtön. Nekem is van titkos ímélcímem, amiről senki nem tud. Azért, ha névtelenül vagy álnéven akarok elintézni valamit (pl. bejelentés a fogyasztóvédelmi hatóságnál).
2010. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
Ő a puruttya extrém egyik szerkesztője. :D
2010. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy néha próbálok mögé állni, de azonnal csukogatja az ablakokat.
2010. máj. 25. 20:39
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg a böngészési előzményeket. Vagy inkább ne, kutakodni nem illik.
2010. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy titkos ajándékot szervez neked, olcsóbban akarja megszerezni vagy mittudomén. Nem köll mindég legelébb a rosszra gondúni fiacskám.
2010. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!