Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyennek képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyennek képzelitek el az álompasit?

Figyelt kérdés

Haj szín/hossz? Szem szín? Magasság (kb)? Testalkat (agyonkondizott, atléta testalkat, szimplán vékony vagy esetleg kövér)? Nagyon szőrös, átlagosan szőrös, kicsit szőrös vagy egyáltalán nem szőrös?


És a személyisége?


(Kíváncsi vagyok, mennyire állok távol az átlag álompasitól. :D)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 21. 17:42
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Remélem nem baj, hogy írok még. :)

Tegnap első 16:34es vagyok! (18L)


Kérdezted mit értek a humoros alatt. Hát azt, hogy értse a poénokat, és tudjon viccelődni, ilyesmik. És ehhez nem kell lülönösebb nagy tehetség ám. :D

Csak magamról is tudom már. :D


De amúgy asszem kihagytam valamit, hamár leírtam kb az "álompasit". Bár olyan nagyon konkrét dolgokat nem írtam, csak amik bejönnek. :)

Szóval nem mondtam semmit a szőrösségről. :D Na a lényeg az, -mivel én a férfiasabb pasikat szeretem )nem az ilyen Zac Efron típusokat)-, hogy legyen csak szőrös. Najó, persze ne legyen olyan mennyiségű szőre, hogy mondjuk ne látszódjonn ki a bőre :D, hanem azért legyen neki. :D És ezt most szinte minden területre kiterjedően mondom. :D

De az nem tetszik modnjuk, ha az arca szőrös. Az legyen sima, szép ápolt. Engem pl. az nagyon meg tud fogni egy pasiban, ha szép arcőre van. Olyan kis babás. :D Bár ez most kicsit viccesen hangozhat annak a tekintetében, hogy előbb mondtam, hogy egy pasi legyen csak férfias. :D De így van, ezt szeretem (szeretném).

Asszem ennyi. :)

2010. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2010. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

14:06: Dehogy baj!


A poénokat értem, de nem tudom, hogy mennyire vagyok vicces. Többnyire inkább szarkasztikus a humorom, lehet hogy túl sokat nézem House-t. :D


Az arcszőrzetből viszont nem adok. :D Kell egy kis borosta, hogy ne nézzenek olyan srácnak, aki csak a saját neméhez vonzódik. Meg mondjuk barátnőm is szereti, ha van egy kis szőr az arcomon, mert ott valahogy olyan hülyén jönnek ki rajtam a színek (a szakállszőrzetem olyan szőkés, vöröses, barnás, feketés :DDD és fényviszonyoktól függ, hogy melyik szín dominál) Szóval egy csaj bármit kérhet, legyantáztatom magamat vagy akármi, de a borostámat nem adom. :D


19:00: 20 :) Elnézést, hogy azt kihagytam. :)

2010. máj. 25. 09:51
 44/45 anonim ***** válasza:
:)
2010. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

14:16os vagyok.


Értem a humorod, jó is az. :D Enyém is fura, csipkelődős, kicsit gúnyos, de aki ismer, az tudja, hogy csak poénra veszem. :D


Borosta...:D Látom megingathatalan vagy ebben a témában. :D De nem is baj, mert minden lánynak más tetszik. :)

De attól még, hogy sima az arcod, nem leszel meleg. :D


Mégvalami, ha van barátnőd, akkor szerintem neki igenis te vagy az álompasi. :D És akkor tökmindegy milyen az itt író x ember véleménye, de mondjuk általános tájékozódásnak jó. :D


Jah megint kommenteltem:D, de nem bírom befogni a szám. ^^

2010. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!