Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyennek képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyennek képzelitek el az álompasit?

Figyelt kérdés

Haj szín/hossz? Szem szín? Magasság (kb)? Testalkat (agyonkondizott, atléta testalkat, szimplán vékony vagy esetleg kövér)? Nagyon szőrös, átlagosan szőrös, kicsit szőrös vagy egyáltalán nem szőrös?


És a személyisége?


(Kíváncsi vagyok, mennyire állok távol az átlag álompasitól. :D)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 21. 17:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
David Hasselhoff. ennyi.
2010. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

"David Hasselhoff. ennyi."

Szerintem is olyan szexin okádta tajtrészegen a parkettára a hamburgert... beindultam tőle. XD

2010. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
58%

Belülről: -vicces de ha kell komoly,-őszinte,-hűséges,-érzéki,-érettebb a koránál,-megértő,-segítőkész,-férfias!,és művészies is(kicsit)


Külső:-magas,hosszú hajú,-nem izomember de nem is nyeszlett hanem olyan közepesen izmos, akármilyen szemszín a barnán kívül


ha kéne mondjak egy példát rá akkor kb olyan lehet az arca mint Thoumas Holopainen-nek.


15L

2010. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
53%
az álompasiságnak is vannak hátrányai, alkohol nélkül nehéz lehet ezen napirendre térni:P
2010. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez,csak egy idál,persze ettől eltérő lehet...de nekem az ilyenek tetszenek a leggyakrabban:

haj:fekete,max 2 cm

szem: kék

magasság:175+

testalkat: átlag,picit macis,válasabb

szőr:átlagos

személyiség: vicces,aranyos,kedves,megértő,udvarias :)

2010. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
33%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:47


fúúúj ez a Thoumas Holopainen valami góthos ge.ci!!!!! xDDDD

2010. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Thoumas nem goth amúgy olyan szó nincs hogy góthos.

na mindegy , nekem nagyon bejön és szerintem jól néz ki :D


15L

2010. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs kimondott ideálom..De akin megakad a szemem az a Kucsera Gábor féle pasikon:D Szóval ezek a sportos, izmos, divatos, helyes pasik... De nekem ugyanúgy bejön a mackósabb testalkat, hosszabb haj, akkor a kreolos bőr fekete kerek szemekkel fekete hajjal...Többféle pasi van aki nekem tetszik..De belsőre ami a legfontosabb hogy őszinte, humoros, kedves legyen, de semmiképp ne legyen ilyen beképzelt "szarok a fejedre" típus de nyálgép se legyen:D

"röviden" ennyi:D

2010. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

haj nem számít,szem zöldeskék, legyen ugyegy fejjel magasabb nálam,az alkata ne legyen olyan kigyúrt.inkább kis macis :) decsak kicsit. szőr mindegy,de azért ne legyen csubi.


személyisége az olyan legyen mint én.egyezzen meg a humorunk,és hasonló legyen az értékrendje. tiszteljen nőként,viszont legyen férfi.ez azt jelenti,hogy vegyge észre ha bunkó volt,megbántott,tudjon bocsánatot kérni,de azért ne legyeb papucs.tudja mit akar és legyen biztos magában.

2010. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Szőke félhosszú hajú,kék szemű herceg ^^
2010. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!