Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képzelitek el az ideális partnert?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

1. nem akar megváltoztatni

2. pörgős, bulizós

3. jó vele a szex

2009. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csukott szemmel
2009. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1.) bájos, mosolygós, optimista, van kisugárzása, kedves

2.) szép arc, karcsú/átlagos/sportos alak

3.) legalább egy bizonyos műveltségi szintet elér

4.) el tudok vele beszélgetni, közös időtöltés

5.) szeret csókolózni velem és meghitten hozzámbújni stb.

6.) korban is hozzám illő

7.) jól süt-főz

2009. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tud vezetni és ezzel tisztában van, szereti az autókat és ért hozzájuk.

Partner a vállalkozásomban, eljön a fellépéseimre és imádja a minimalt. Mint zenében, mint lakberendezésben. A stílusérzéke kiemelkedő. Nem zavarja a borostám, szívesen főzőcskézik velem, és a mosogatást sem tartja megalázónak. Társam a nagy terveimben, amivel meghódítom a világot :D

Eddig nem sok jelölt volt, aki alkalmas lett volna akár 50%-ban.. Lehet hogy ilyen nő NINCS

2009. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1. okos

2. szeressen

és még legyen kedves, nyitott, nagyon toleráns és empatikus, szeressen főzni és autózni, legyen sok pénze.

De akihez hozzámegyek, abban csak az első négy van meg. Hogy akkor miért megyek hozzá? Mert szeretem, innentől mindegy. :)

2009. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

megbízik bennem, én is megbízhatok benne

érdeklődjön a dolgaim után

legyen nyitott a világ dolgaira

legyen nyugodt, komoly

nyújtson biztonságot mind érzelmileg,mind fizikailag

legyen legalább olyan intelligens és érdeklődő, mint én, de ha nálam is jobban az, az még jobb :)


20/L

2009. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok,én is csatlakoznék még az előttem szólóhoz... amit leírtam, az csak egy ideál, ami lehet, nem is létezik, vagy ha igen, biztos van valami hibája... a vőlegényemben csak az első két pont van meg, az is félig, de egyszerűen szeretem őt
2009. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mint a mostani barátnőmet. Számomra Ő a tökéletes. Am a 3. válaszoló elég jól kifejtette. Egyetértek vele:)
2009. nov. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Okos, Van egy kisugárzása ami megtud fogni, szép, lehet vele beszélgetni(magyarul és angolul is:)na jó az angol nem olyan fontos, de nem árt) Jó vele sexelni, de nem adja magát könnyen. Bulizós, pörgős. De nem parti mániás, és tud komoly is lenni. Elifogadja a barátaim, és azt is hogy van hogy a barátaimmal is akarok lenni, és nem csak vele, és tudunk szórakozni úgy hogy a barátaimmal vagyunk. És mindd e mellett imádjuk egymást:)
2009. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nahát ? Ti mindannyian, honnan ismertek engem ? :))))


Laci(41)

2009. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!