Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyennek képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyennek képzelitek el az álompasit?

Figyelt kérdés

Haj szín/hossz? Szem szín? Magasság (kb)? Testalkat (agyonkondizott, atléta testalkat, szimplán vékony vagy esetleg kövér)? Nagyon szőrös, átlagosan szőrös, kicsit szőrös vagy egyáltalán nem szőrös?


És a személyisége?


(Kíváncsi vagyok, mennyire állok távol az átlag álompasitól. :D)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 21. 17:42
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Ja és L/15 =)
2010. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Pont Tuomas Holopainen? :O Én meg azt hittem, hogy az ideál valahol Aaron Johnson körül alakul. :D

2010. máj. 22. 08:05
 13/45 A kérdező kommentje:
Külsőre egyébként jöhetnek nyugodtan ilyen konkrét személyek is, mint Holopainen és Kucsera. :)
2010. máj. 22. 13:59
 14/45 anonim ***** válasza:

Külső: 180+, mert én is magas vagyok, ápolt külső, nem muszáj, h nagyon izmos legyen, csak ne essen össze mellettem :D, mert én sem vagyok az a pálcika alkat. :D

Szemszín mindegy, csak helyes arca legyen. De ha kéne mondanom valamit, akkor az király lenne, ha ilyen göndör haja lenne. Nem hosszú, de nem is csak egy centis. :)

Kb ennyi a külső.


Belső: értelmes, intelligens, okos, humoros, de mégis komoly is tudjon lenni, őszinte, megbízható, figyelmes, és tudjon szeretni. Cserébe én is ezeket nyújtanám neki. :)


Nah így hirtelen ennyi. :)

18L

2010. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Hát nekem ő az álompasi

[link]

2010. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Megpróbálom neked összefoglalni, de ezt konkrétan senki se tudja...ha jön az Igazi akkor tök mindegy, hogy hogy néz ki...

Haj: középhosszú, inkább a rövidebbik fajta pl.: [link]

[link]

és szőkés barna, barna vagy akár szőke haj...az mindegy, csak ne zöld meg piros... :D

Szem: mindegy...a kék szem szerintem jó..de én mindegyiket szeretem...mondjuk a barna snasz...kék szem

Mivel én is elég magas vagyok (172 cm) ezért a fiú is legyen magas...úgy 180 cm...

Ne legyen agyonkondizott, de mondjuk a Zac Efron féle hasizom bejön :P átlagos...

szőrös...attól függ hol! A lábán se legyen nagyon szőrös, az már undorító, közepesen...én azt sem szeretem ha a hasán szőrös...mondjuk ennyire: [link]


Legyen kedves, de ne lányos, vicces, ne legyen nagyképű, de azért legyen önbizalma, hűséges, bátor, hogy meg tudjon védeni! Most ennyi jutott eszembe...


Magyarul számomra ♥Zac Efron♥ az álompasi!!! :D


Remélem tudtam segíteni! :)

2010. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

ma 16:43


Az első képen ki van? :D

2010. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim válasza:

Külső:


Nekem a szőke hajú, kék (esetleg zöld) szemű pasik jönnek be. Ne legyen nagyon kigyúrva, de azért egy hájpacni se legyen. Átlagosan szőrös, nálam minimum egy félfejjel magasabb.


Belső:


Legyen olyan mint én, egyezzen az izlésünk, a humorérzékünk, és a stílusunk. Figyeljen rám, ne legyek elhanyagolva. Ne beszéljen egésznap, inkább maradjon az a zárkózottabb típus. (=

2010. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

1. 16:34: Humoros alatt egyébként mit értetek pontosan? Vetekedjen a Showder Klubos skacokkal, vagy azért annyira nem..? :D


2. 16:34: Szóval fekete-rövid haj/barna szem párti vagy. :) Köszi a választ!


16:43: ÁÁH! Köszi! De az álom miért pont Efron? Még lányosabb arca van, mint nekem, pedig az már nehéz...


Amúgy az is zavar, ha egy srác szőrösebb valamivel, mint Zac, de cserébe szőke/szőkés-barna szőre van? :))


16:47: Valamelyik Jonas tesónak tűnik.

2010. máj. 23. 17:00
 20/45 anonim ***** válasza:

magas (180-190)

sotet haj (barna/fekete)

zold szem (esetleg kek)

vekony, de izmos (nem kigyurt, hanem szalkas, eros, hosszukas izmok)

picit szoros (a borosta ha nem szuros mindig szexi, de haton pl csak a yetik szorosek, felkaron detto. mellkas lehetoleg nem szoros, de ha keves meg belefer)


okos, vicces, lehet vele hulyeskedni barmikor, spontan, kreativ, megbizhato es megbizik bennem, nem probal meg korlatozni vagy parancsolgatni, nem feltekenykedik (sok fiu baratom van es sokat kirandulok, ha nem jon, ne varja el h en nem menjek,stb), otletesen ajandekoz (nem a penz a lenyeg), udvarias, tisztel, huseges

2010. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!