Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyennek képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyennek képzelitek el az álompasit?

Figyelt kérdés

Haj szín/hossz? Szem szín? Magasság (kb)? Testalkat (agyonkondizott, atléta testalkat, szimplán vékony vagy esetleg kövér)? Nagyon szőrös, átlagosan szőrös, kicsit szőrös vagy egyáltalán nem szőrös?


És a személyisége?


(Kíváncsi vagyok, mennyire állok távol az átlag álompasitól. :D)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 21. 17:42
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Változó, hogy nekem milyen pasi jön be, kell, hogy valami megfogjon benne, legyen stílusa, haj általában sötét, majdnem fekete, hossza úgy 2-5 cm, szem igazából mindegy, testalkat sportos, nem túl izmos, de inkább izom legyen mint husi, magasság 180 körül mert én 170 vagyok, a szőr csak a háton zavar.

szeretem ha meg tud nevettetni, de azért komolyan is lehessen vele beszélgetni, legyen őszinte, el tudja magát engedni ha társaságban vagyunk, és hallgasson meg, ha valami problémám van.

Egyébként Del Piero és Johnny Depp :D:D:D

2010. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Érdekes, ha csak ezek a kritériumok lennének, szerintem sokkal több lány megtalálná az "álompasiját". :D

De sajna nem csak ezek vannak... arcforma, hűség, intelligencia, hobbik, érdeklődés...

Én sem tudom megfogalmazni a nőideálomat, szerintem, ha megszeretünk valakit, utána a külsejét is megszeretjük. Persze fő, hogy ne legyen ápolatlan, kövér stb. És utána ő lesz az álom-(csaj/pasi)

22F

2010. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

16:50: Az átlagosan szőrös az milyen szőrös? :) (kb)


Egyébként köszi neked is a választ!

2010. máj. 23. 17:03
 24/45 anonim válasza:

Hát a lába az kb normális.. szóval ne legyen egy godzilla, de ne legyen egy Ronaldo se. :D A mellkasszőrzetért sem harapok, de azért mértékkel ott is.;)

17/L

2010. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

16:43-as vagyok

Szívesen, örülök, hogy segíthettem :)! Az első képen Joe Jonas van, és a kép igazából a Camp Rock-ban készült! :)


Nem tudom miért pont Zac Efron! ... A haja, a szeme, a teste, meg úgy egészében jó pasinak tartom, nagyon bejön!

Szerintem nem annyira nagy baj, ha egy fiúnak lányos arca van! :) Az sem nagy baj, ha szőrösebb vagy (ez így viccesen hangzik :D) mint pl. Zac! Úgy gondoltam, hogy körülbelül, meg, hogy nem Csubakka vagy! :D

2010. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Megint 16:43-as vagyok! :D


Még annyit, hogy Zac ugye a fiatalabb kategóriába tartozik, és ez az egyik ág, de a férfiasabb pasik is bejönnek!


Johnny Deppért oda vagyok!

[link]

Persze ő kicsit öreg hozzám! :D

2010. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Akinek en vagyok a tökeletes, aki hisz bennem, mellettem all, hasonloan gondolkodunk. Iszonyatosan vonzodunk egymashoz, ezert szuper a szex. Fontos, hogy legyenek celjai, legyen empatikus, erzeki, erezzem magam vele biztonsagban. ugy erzem magam biztonsagban, ha nem kever kellemetlen szituacokba, mert mindig tudja mit tegyen es mit mondjon, mert igazi frefikent viselkedik. viselkedjen velem tistelettudoan, figyeljen ram. hivjon meg dolgokra es lepjen meg- anelkül, hogy emiatt kellemetlenül erezzem magam amiatt, hogy barmit kapok töle- mert akarjon engem bolfogga tenni. es termesztesen ez nem egyoldalu, mert en is megteszek mindent azert, hogy ö boldog legyen-de most nem ez volt a kerdes :)
2010. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

ma 17:11


Köszi, azért kérdeztem mert hasonlitok rá. (csak én rondább vagyok :(

2010. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:
Hmm pont olyan mint a barátom:D
2010. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

17:10: Lábszőrzetért, mellkasszőrzetért nem harapsz. De az úgymond "akcióövezetben" (:D) nyírjon (hogy ne legyen hosszú), vagy egy az egyben szőrtelenítsen? Mert az úgy elég furán néz ki, hogy a lábán, hasán szőrös, ott meg csupasz. Akkor már inkább legyen teljesen csupasz, nem?


17:11: És Elijah Wood-al hogy álsz? Mondjuk, ha ezt a képét nézed: [link] :D


Az egyébként nagyon meglepő, hogy ennyi csajnak bejön Depp. :O Úgy tűnik, teljesen el vagyok tévedve a női ízlés témában, teljesen más színészeket vártam. :D


17:20: És milyen pasikhoz vonzódsz átlagban? :)) Vagy többnyire csak a személyisége vonz? Azt ne mond, hogy a személyisége kelti fel az érdeklődésed, mikor még nem ismered... :)

2010. máj. 23. 17:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!