Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyennek képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyennek képzelitek el az álompasit?

Figyelt kérdés

Haj szín/hossz? Szem szín? Magasság (kb)? Testalkat (agyonkondizott, atléta testalkat, szimplán vékony vagy esetleg kövér)? Nagyon szőrös, átlagosan szőrös, kicsit szőrös vagy egyáltalán nem szőrös?


És a személyisége?


(Kíváncsi vagyok, mennyire állok távol az átlag álompasitól. :D)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 21. 17:42
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
17:32: És az az "olyan" az milyen? :D
2010. máj. 23. 17:42
 32/45 anonim ***** válasza:

17:11 vagyok


Ő nem a Gyűrűk Urában játszott?

Egyébként nem igazán jön be, olyan manó feje van! Nem az esetem! :)

2010. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

17:47: De de.


Most ezzel elvetted az önbizalmam. :D :'( Mert ezen a képen eléggé hasonlít... (Persze mint amennyire egy nem iker páros hasonlíthat.) Bár Wood-ot nem igen vártam, hogy bárki megemlíti ideálként, tehát annyira azért nem lep meg a dolog. :D

2010. máj. 23. 17:58
 34/45 anonim ***** válasza:

17:20 vagyok


hat ha ennyire szeretned, a tökeletes talan johnny depp lenne. de a baratom sem nem barnahaju es a szeme sem barna. es a baratom jobban tetszik. talan az alakja hasonlo. azt hogy mennyire szörös, az arcan meg a karjan lattam elöször. a többit azutan fedeztem fel, miutan mar szerelmes lettem. es nagyon tetszik, ugy ahogy van. amugy atlagosan szörös. kicsit 170 cm fölött van, picit magasabb csak nalam. a testalkata pedig vekony es nem kondizik, csak sokat sportol, mozog. a belsöt mar leirtam elöbb. igy megfelel?

2010. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
17:58: Igen, köszi. :)
2010. máj. 23. 18:01
 36/45 anonim válasza:
Nekem mindegy csak szeressem! :)de amúgy legyen okos, jó ha fel tudok nézni egy fiúra! :)
2010. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Na de hát azért csak nem járnál a mocsári szörnnyel csak azért, mert szívből szeret. Nem?
2010. máj. 23. 18:30
 38/45 anonim ***** válasza:

Tegnap 17:47 vagyok


Képet nem akarsz felrakni? Vagy privibe küldj egyet, és megmondom! :)

2010. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Felrakni nem szívesen raknék képet két dolog miatt sem. Az egyik az, hogy a gépen csak nyaralós vigyorgós képek vannak rólam (bár tervezem, hogy rendes fotóssal készíttetek magamról egy képsorozatot :D), a másik meg, hogy nem is szeretek magamról képeket küldözgetni senkinek. :)


Meg eleve a kérdés célja nem az volt, hogy konkrétan engem dicsérjünk/leszóljunk, csak kíváncsi voltam milyen az átlag álom pasi és attól mennyire állok távol.


És miután a legtöbb szavazatot Depp kapta, ezért a választ meg is kaptam. :D


Köszi még egyszer is mindenkinek a választ!

2010. máj. 24. 10:42
 40/45 anonim ***** válasza:

Előző vok


Ok! :)

2010. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!