Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszédstílusokat és köszönések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszédstílusokat és köszönéseket írnátok nekem? (bővebben)

Figyelt kérdés
A barátomat letesztelem kicsit..csináltam egy msn-t egy myvipet.Myvipen meglátogattam,először nem nézett vissza,de ma igen.Felvettem MSN-re is eddig nem volt fent,de ma igen-vaalószínűleg visszaigazolt. Na a lényeg hogy addig nem akarok vele beszélni a kamu msn-ből meg írni se,amíg nem tudok másképp beszélni.Nem akarom magam elárulni kellene valami másféle beszédstílus.Írjatok nekem köszönéseket (vagányakat:)és beszédstílusokat!köszi
2010. máj. 13. 20:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
jaj..a vagy után kell a ?:D
2010. máj. 14. 13:16
 12/15 anonim ***** válasza:

A 20:59-es vagyok :)

Baszélgethetnénk egyet, na mit szólsz hozzá? 21/F ;D

2010. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
benne vagyok:)
2010. máj. 15. 19:18
 14/15 A kérdező kommentje:
jaaj hoppá félreolvastam egy betűt:D a bAszélgetésbe nem vagyok benne:D
2010. máj. 15. 19:20
 15/15 anonim ***** válasza:

A 20:59-es vagyok :)

Affene, pedig már kezdtem örülni ;D

Azért a sima beszélgetés sem hangzik rosszul, majd maximum lassabban jutunk el odáig ;DDD

2010. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!