Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszédstílusokat és köszönések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszédstílusokat és köszönéseket írnátok nekem? (bővebben)

Figyelt kérdés
A barátomat letesztelem kicsit..csináltam egy msn-t egy myvipet.Myvipen meglátogattam,először nem nézett vissza,de ma igen.Felvettem MSN-re is eddig nem volt fent,de ma igen-vaalószínűleg visszaigazolt. Na a lényeg hogy addig nem akarok vele beszélni a kamu msn-ből meg írni se,amíg nem tudok másképp beszélni.Nem akarom magam elárulni kellene valami másféle beszédstílus.Írjatok nekem köszönéseket (vagányakat:)és beszédstílusokat!köszi
2010. máj. 13. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora hülye pi.csa vagy!

Komolyan, a tizenhárom évesek csinálnak ilyet... Remélem a barátod rájön, és elküld a francba.

2010. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem hülye vagyok,csak nem szeretném magam megint át*aszva érezni.Már 1-2 dologról eddig lemaradtam amit kb fél évvel később tudtam meg és nem szakítottam nem megcsalás csak pl.MSN-en fűzögetés...Úgyhogy sztem egy tesztet megér...nehogy megint én legyek a palimadár..
2010. máj. 13. 20:37
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát a legidegesítőbb csajos köszönönés, a: Szia mizu?

Mi a f@sz lenne!?

Na jó, csajosakat nem nagyon vágom, mert nem vagyok az, fiús meg gondolom nem nagyon kéne, mert a barátod nem csókkal gyógyítja a fitymaszűkületet, szóval nem búza, úgyhogy most ennyi, de még gondolkodok rajtuk, és visszatérek ;D

21/F

2010. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

érdekes*.* de ha ezt akarod csinálni, akk sztem ne húzd sokáig, "nyomulj rá" és ha "elutasít" akk ne feszegesd a húrt, mert akk nyilván téged szeret;)

am hogy fogod neki elmondani? ez érdekelne:D

2010. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

De, amúgy tényleg hülyeség, mert ha most nem bízol benne, akkor minek pazarlod az idődet egy ilyen kapcsolatra, ahelyett, hogy egy jobbat keresnél!? Csak azért vagy vele, hogy legyen aki szúrja a fosódat!? Hülyeség, keress jobbat, akiben megbízhatsz! ;)))

A 20:59-es voltam

2010. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az első 20:59-es :)
2010. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát az igazság az,hogy ezt a tervet kb 2 hete kezdtem el készítgetni myvip msn...ilyesmi,de csak most igazolt vissza...És tegnap már szakítottunk,és elég bunkó is volt na de megszeretnék benne győződni hogy nem érdemes hozzá visszaugrálni..És szeretnék új barátot mert eléggé igénylem a törődést meg a szeretetet:S na de írjatok még
2010. máj. 13. 21:21
 8/15 anonim ***** válasza:

Az első 20:59-es vagyok megint.

Aha, az csak jó ha szakítottatok, legalább nem pazarlod az idődet! Amúgy meg biztos találsz valami normális palit magadnak, csak ne legyél ilyen gyerekes, mert a normálisak nem igazán fogják értékelni, hanem inkább bízz meg benne, ezért kell olyat választani. Persze mondani egyszerűbb, mint tenni, de nem lehetetlen, csak nem a disco patkányok közül, meg az egyen csicskák közül kell választani ;D Amúgy nekem meg pont csaj kéne ;))) Na összeugrunk egy menetre xD

2010. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az Ómagyar Mária siralommal gyakorolj.
2010. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hehe:Dhát hány éves? vagy felőlem aztán beszélgethetünk:)
2010. máj. 14. 13:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!