Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A terhesség alatt sokat híztam. Mióta megvan a baba (3hónapja) és szoptatok még többet. A melleim megereszkedtek és lógnak emellett a hasam olyan mintha még mindig terhes lennék, nagy méretű ruhák stb.... ez a páromnak nem tetszik aminek hangot is ad. Minden kajálásnál megjegyzi h ezt nem kéne azt sem. Kevesebbet stb. Ha rajta múlna csak répát ehetnék. Már nem eszek sokat mégsem fogyok de diétáznom nem szabad mert nem lesz tejem. Így se sok van néha tápszerrel pótolom. De a párom ezt nem érti meg. Látom h undorodik. És este sztem direkt elalszik mire megfürdök. Szülés óta egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltunk együtt.Ti a helyemben mit tennétek?Abbahagynátok a szoptatást és diéta meg sport vagy elhagynátok a párotokat?

2017. márc. 5. 22:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es. Miért hazugság? Honnan tudod? Nem sajnáltatom magam. Minek írsz ide? Ha van tapasztalatod írd le nyugodtan. Minek kellenek a rosszindulatú kommentek? Egyébként szülés után 25kg felesleg maradt rrajtam. Aki járt már hasonló cipőben az tudja h mi mennyire lóg. Jah és eddig nem az volt nálunk a megszokott h 1,5 hónap alatt 3-4 alkalommal......
2017. márc. 6. 08:56
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Az első jól írja. Menjetek el együtt orvoshoz, és beszéljétek meg, mit tudtok most tenni, hogy minél hamarabb visszanyerd az alakodat.

Én azt is megértem, ha párodnak nem tetszik, ami a testeddel történt, noha nő vagyok. Azt nem tudom, milyen stílusban mondta, amit mondott, ha bántóan, akkor ülj le vele beszélni, és mondd el neki a belső vívódásodat. Szülés után, amennyire tudom, egyébként sem lehet egyből visszafogyni, sokkal hosszabb folyamat, mint normál esetben, így a 3 hónap elég irreális elvárásnak tűnik. Ha tudsz a pici mellett, akkor tornázz, de szerintem az orvos ebben is tudna segíteni, milyen mozgást javasol, esetleg konkrét dvd, vagy youtube csatorna, vagy akár terem, edzés, ahova ki is mozdulhatnál, addig pedig párod vigyázhat a picire. Szerintem legalábbis 2-3 órára átveheti tőled, bár mivel nincs gyerekem, nem kizárt, hogy butaságot mondok. De sokat hallani a szülés utáni depresszióról, ha hozzád hasonló anyukákkal találkoznál, beszélgetnél tornázáskor, szerintem sokat segítene, új barátokra is találhatnál, ami sokat lendít az edzésen is, és a hangulatodon is.

De mindenképp ülj le vele beszélni, szerintem messze nem veszett fejsze nyele a dolog.

2017. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Miert mennyit híztál?32 kgt????Mert akkor csoda hogy volt aki elvallalt szuleskor nőgyógyász.Mell nem szottyad meg 3 hónappal szülés utan,ha van tejed,hisz minden alkalommal ujratermeli,mint mar írtam.Inkabb zavaróan dagad,de szottyadni es lógni 3 honappal.utana tuti nem fog.Mellek Max szoptatás utan szottyadnak vagy mikor mar apadsz.Erdekes hogy most hirtelen te is az utobbi 1,5 honappala kalimpalsz miota ez szoba hónappal kalimpalsz szex teren,miota ez hozzászólásban felmerült.Sztem hazudsz nem is kicsit.De mindegy nem erdekel.
2017. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Es meg csodalkozol hogy mekkora szemet férjed van mert nem kivan meg +25 kgval.Mikor terhesség alatt szaladtak fel a kilók tettel ra hogy mindjárt 30 kgnal jársz.Arrol tenyleg nem is panaszkdtal leiírasban,h marbterhesseg alatt sem akart veled azexelni.Az kimaradt.De hazudsz amúgyis ugyhogy tok mindegy.
2017. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A hasznos válaszokat köszönöm. Igen ide járok hazudozni. Ez a hobbym. :D tessék!!! Nem hiszem el, miért nem takarodsz el innen?!
2017. márc. 6. 09:22
 16/20 anonim ***** válasza:
13-as jaa persze nem érdekel akkor nem kommentelnél te sem ide !:DHa Ha Ha jó vicc !Akkor ki is hazudik jó lenne ha minden idióta kommentelő aki csak az észt osztja és egy rohadt értelmes vàlaszt nem tud adni nézzen magàba bàr ez magas elvàràs lenne :DAkinek nem inge ne vegye magàra!Azokra értettem akik csak azt szajkózzàk hogy a kérdező hazudgàl!
2017. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor vonjál és szorozzal milyen baromságokkal szedít itt mndenkit.De hát nem szültél nem tudhatod.
2017. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Honnan jött ez a sok nyomorék?
2017. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Könnyen meglehet hogy hormonális bajod van,mert ilyenkor elő szokott fordulni,menj el endokrinológushoz.
2017. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, te amúgy mit szeretnél, érdekel még ez a kapcsolat egyáltalán? Mert a kérdésed hangvételéből (nekem) nem úgy tűnik.(Merthogy nem valamiféle közös megoldás merült fel benned, hanem hogy 3 hónapos gyerekkel elhagyod a barátodat/férjedet.)
2017. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!