Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bánik így velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik így velem ha állítólag szeret?

Figyelt kérdés

Ha lehet a trollok kíméljenek, mert így is lelkileg töccs vagyok..köszönöm

Szóval van két hónapja egy kapcsolatom, és nagyon rosszul bánik velem a párom kb 2-3 hete.Szombaton pl kaptam tőle két hatalmas pofont is.Ki is feküdtem tőle..Utána sírva kért bocsánatot, hogy ne haragudjak, de ezt hozza ki belőle a féltékenység.Állandóan mindenkivel összerak, pedig nincs is valóság alapja.Szinte képzelődik is már, annyira durván féltékeny.Én a verés után közöltem vele, hogy nincs tovább.De másnap sírva könyörgött részegen a telefonba, hogy nagyon rosszul van, vigyem haza..Haza is cipeltem nagy nehezen..A hányásába fetrengett, de megtettem érte, mert nem akartam, hogy megfagyjon az utcán.Akkor is elsírta magát, hogy mennyire szeret, és bánja a verést.De aztán ugyanúgy prostinak hívott szépen kifejezve megint, és összerakott mindenkivel.Nagyon elszomorít ez a bánásmód, mert én tényleg hűséges vagyok hozzá, és bármit megteszek érte.Ma pl láttam a facebookjában, hogy rólam beszélt a testvérével, hogy dögöljek meg, meg fogyatékos ku.va vagyok..A testvére pedig hazudozott rólam, hogy volt közte és köztem valami.Ezért is kaptam a verést szombaton.Mikor meg szembesítést akartam, a kedves testvér beszaladt a diszkóba.Most meg elment nélkülem egy vidéki diszkóba, és ez nagyon rosszul esik tőle..Mert ahogy összejöttünk, megbeszéltük, hogy egymás nélkül ne menjünk bulizni, mert ebben a kis városban sokaknak szemet szúr a kapcsolatunk, és így támadási felületet adunk az embereknek.Hát ő ezt suttba vágta a mai nap folyamán...Elvileg szerelmes belém, és egy jó barátja is mondta nekem, hogy ő ilyen tipus..nem tudja kimutatni az érzéseit.Még azt is mondta, hogy megakarja kérni a kezemet.Szóval a kérdés az, hogy most tényleg szeret, vagy ha nem, akkor miért féltékenykedik, zaklat, hogy menjek hozzá el, stb.A barátai is piszkálták, hogy papucs lett mellettem.Azóta lázadozik..A párom egyébként 19 éves.Elvileg kiélte már magát, mert 15 éves kora óta bulizik, egy ideig drogozott is, stb...Én idősebb vagyok nála pár évvel, szóval tudom naív buta liba vagyok, tudom...de nem kell a szemrehányás.köszi



2016. okt. 31. 22:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
2 hónapja jártok de már 3 hete rosszul bánik veled....Biztos csodás 5 hét volt.....Csak gratulálni tudok. A maradék eszedet is kiveri belőled remélem.
2016. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ohhh anyuéknak el se mertem mondani!még azt se, hogy széttörte a telómat
2016. okt. 31. 23:21
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál tőle két hatalmas pofont, amitől kifeküdtél.


Aztán mikor hazacipelted, miután a hányásában fetrengett részegen, hálája jeléül leku..vázott.


Leírta rólad, hogy "dögöljek meg, meg fogyatékos ku.va vagyok."


És téged ezek után komolyan az a kérdés foglalkoztat, hogy szeret-e vajon. Nem szeretném az érzéseidet megbántani, de erre tényleg nehéz mit mondani.

2016. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, kifeküdtél 2 pofontól. Ha annak szövődménye lenne...

Aki szereti a másikat, nem üti meg (mindkét nemre érvényes

oda-vissza, kivétel a szex egyes vállfajai).


Szóval vagy otthagyod azonnal, elhatárolódsz tőle, vagy

totál menthetetlen vagy, és hiába próbál bárki is segí-

teni. Lehet nálad ez már Stockholm-szindróma, mert nem

hinném, hogy alapból lennél ilyen hülye :)

2016. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

Tökéletesen igaza van, egy fogyatékos ku.rva vagy.

Remélem, csak troll kérdés!

2016. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elkeserítő - már a sokadik alkalommal - a tiédhez hasonló kérdéseket olvasni, és azzal szembesülni, hogy valakinek az önbecsülésével összefér egy ilyen kapcsolat.


De nyilván te életed, te tudod, hogy hol húzod meg a határokat. Tiéd a döntés felelőssége, ahogy te viseled a következményeit is.


A megválaszolt kérdéseim között a tiéd mellett jött fel ma reggel ez a korábbi, amihez sok más hozzászólólóval együtt írtam júliusban egy, a párja által bántalmazott nőnek.


Ha van kedved, olvasd el, amit a 27. hozzászólásban osztott meg a kérdező arról, hogy az ő történetük hogyan ért véget.


Ha van kedved, gondolkozz el rajta.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A családsegítőben találsz pszichológust. Sürgősen keresd fel, mert nem biztos hogy egyedül képes leszel kimenekülni ebből a kapcsolatból, vagy következőnek nem ugyanilyet választasz!

Amíg még együtt vagytok VÉDEKEZZ a terhesség ellen!!!

2016. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!