Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bánik így velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik így velem ha állítólag szeret?

Figyelt kérdés

Ha lehet a trollok kíméljenek, mert így is lelkileg töccs vagyok..köszönöm

Szóval van két hónapja egy kapcsolatom, és nagyon rosszul bánik velem a párom kb 2-3 hete.Szombaton pl kaptam tőle két hatalmas pofont is.Ki is feküdtem tőle..Utána sírva kért bocsánatot, hogy ne haragudjak, de ezt hozza ki belőle a féltékenység.Állandóan mindenkivel összerak, pedig nincs is valóság alapja.Szinte képzelődik is már, annyira durván féltékeny.Én a verés után közöltem vele, hogy nincs tovább.De másnap sírva könyörgött részegen a telefonba, hogy nagyon rosszul van, vigyem haza..Haza is cipeltem nagy nehezen..A hányásába fetrengett, de megtettem érte, mert nem akartam, hogy megfagyjon az utcán.Akkor is elsírta magát, hogy mennyire szeret, és bánja a verést.De aztán ugyanúgy prostinak hívott szépen kifejezve megint, és összerakott mindenkivel.Nagyon elszomorít ez a bánásmód, mert én tényleg hűséges vagyok hozzá, és bármit megteszek érte.Ma pl láttam a facebookjában, hogy rólam beszélt a testvérével, hogy dögöljek meg, meg fogyatékos ku.va vagyok..A testvére pedig hazudozott rólam, hogy volt közte és köztem valami.Ezért is kaptam a verést szombaton.Mikor meg szembesítést akartam, a kedves testvér beszaladt a diszkóba.Most meg elment nélkülem egy vidéki diszkóba, és ez nagyon rosszul esik tőle..Mert ahogy összejöttünk, megbeszéltük, hogy egymás nélkül ne menjünk bulizni, mert ebben a kis városban sokaknak szemet szúr a kapcsolatunk, és így támadási felületet adunk az embereknek.Hát ő ezt suttba vágta a mai nap folyamán...Elvileg szerelmes belém, és egy jó barátja is mondta nekem, hogy ő ilyen tipus..nem tudja kimutatni az érzéseit.Még azt is mondta, hogy megakarja kérni a kezemet.Szóval a kérdés az, hogy most tényleg szeret, vagy ha nem, akkor miért féltékenykedik, zaklat, hogy menjek hozzá el, stb.A barátai is piszkálták, hogy papucs lett mellettem.Azóta lázadozik..A párom egyébként 19 éves.Elvileg kiélte már magát, mert 15 éves kora óta bulizik, egy ideig drogozott is, stb...Én idősebb vagyok nála pár évvel, szóval tudom naív buta liba vagyok, tudom...de nem kell a szemrehányás.köszi



2016. okt. 31. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

"tudom naív buta liba vagyok"

Ha tudod, akkor mi a kérdés?

2016. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Aki egy NŐRE sic! kezet emel, annak mind a két kezét eltörném,hogy pisilni se tudjon egyedül.

Se naív, se buta nem vagy:-) Sőt:-)

DE! ezt 1 percig se tűrd. F /31

2016. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés?

Ha nem dobod ki még holnap, akkor menthetetlen vagy és megérdemled a sorsod. Erre mást NEM lehet írni. Bocsi.

2016. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amig ennyire hulye, idiota barom vagy, addig tok mindegy mit kerdezgetsz. Megerdemled. Aki oda megy, ahol verik, azt nem kell sajnalni, o ment oda vissza ezredjere is. Menj, add elo az onsajnaltato maganszamodat mashol, amig nem valtoztatsz a helyzeten. Es neked pont hogy kell a szemrehanyas, akkor hatha mikor az ezredik alkalommal csapja a fejedet neki valahova, majd megvilaglik benne valami feny. Egyelore max. sotetseg van ott.
2016. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy szeret-e egyáltalán?Vagy csak még fiatal, és nem tudja mit akar..Én sajnos szeretem..De már nem szeretnék vele kibékülni, mert tudom, hogy én fázok rá.
2016. okt. 31. 22:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szeret.

A szeretet megnyilvánulása hatalmas pofonok és a ribanzozás, a "dögölj meg" és a "fogyatékos kqrva" pedig már extra kedveskedés, a romantika tetőfoka.

2016. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A fő kérdésre a válasz: azért mert eltűröd. A pofozásnál ki kellett volna lépned a kapcsolatból, és soha többet nem szabadott volna beszélni vele!
2016. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha szeret? Akkor mi a jo atyaeg van?! Akkor nyugodtan becsmereljen, f*gyatekos k*rv**zon, hiszen szeret teged, te ki tartasz, es a vegen minden happy end lesz?! Kapjal mar az agyadhoz! Teljesen mindegy, hogy szeret-e ez a nem normalis fereg.
2016. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as tudom...igazad van..megpróbálom elfelejteni..csak tudom, hogy fog még ő zaklatni..ettől félek..
2016. okt. 31. 23:06
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Anyádtól meg apádtól is kijárna egy hatalmas pofon amiért csak ennyi eszed van.
2016. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!