Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiszedni a barátnőmből az igazságot?

Figyelt kérdés

A barátnőm megcsalt... ezt már tudom ... Azt mondta először, csak 1 csók... utána véletlen megtudtam h több hónapon keresztül... Most ismerőseim azt mondták azon a több hónapon kívül is még több hónapiog... + még egy másik valakivel is...

Most hogy tudhatnám meg az igazságot?

Nagyon bánt, hogy aki 1 évig a mindenem volt... mindig egyre több ilyen derül ki róla... És olyan rossz érzés mindig amikor megtudok egy-egy újat :S


2010. ápr. 25. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez már épp elég ok hogy kidobd, szerintem a többi már neis érdekeljen. Így is elég nagy szarvas vagy már. méteres szarvakkal :DD
2010. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És még a barátnőd? A barátnőd egy ku*va. Ennél többet nem lehet róla mondani. Egy sz*r alak. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez így van. Egy gerinctelen ember, aki nem mondja meg a szemedbe az igazságot. Ebből te már ne akarj kiszedni semmit. Dobd ki...
2010. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. De már tudod az igazságot, te írtad le...

Én már az első alkalommal elhagytam volna a helyedben. Ha valaki szereti a párját, akkor nem csalja meg!

2010. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Úgy gondolom, h már túl sok minden derült ki a bnődről és ez már nem lehet véletlen, kérdezz rá konkrétan a lánynál, csak felismered mikor hazudik és mikor nem. Egyébként én már a helyedben szakítottam volna, akármennyire fáj, nem hagynám, h szórakozzon velem!
2010. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1(!) csók nálam még elnézhető...

de több hónapon keresztül ( gyakorlatilag az egész kapcsi ideje alatt) való megcsalás az már mindennek a teteje.

te csak az "állandóság" miatt kellettél neki, közben meg volt még min. 2 szeretője... ez azért túl sok, dobd ki a francba!!!

egyébként mennyi idősek vagytok?

2010. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocsi,de a tudat,hogy megcsalt egy másik emberrel,az nem ábrándít ki eléggé?Most mit akarsz megtudni hogy kivel?hol?vagy hányszor?mitől lenne az jobb neked?Nem kell kénykedni utána,esetleg vele elbeszélgethetsz,hogy miért csinálta vagy mióta,vagy nem tudom.De hidd el attól hogy konkrétumokat tudsz meg nem lesz jobb.Én mindig azt mondom ha egy ember ilyet csinál hogy első sorban ő a hibás.Vagy ő kezdeményezte valakivel az egészet,vagy ha nyomulnak is rá,azért van nőből hogy leállítsa,és mi az hogy hónapok óta tűrsz????ilyen nincsen,nagyon gyorsan szakíts vele,mert már rég nem szeret,látod hogy mennyit jelentessz neki,nem?hát röviden ennyi,próbálom átérezni a helyzetedet:(
2010. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én 19/ f vagyok ő pedig 16/l... Nem tudom elhagyni amíg n incs valaki aki helyettesítse... v vmi... Megpróbáltam elhagyni... utána beletemetkeztem a sportba de basszus ő is elkezdett velem együtt jáárni... Mostmár arról is ő jutba eszembe...

Igen szeretném megtudni, hogy kivelholmikormiért... vagyis mindegy mit tudok meg... Csak az az IGAZSÁG legyen ...

Most én vagyok a balek, hogy engem mindenki átver az élet egész területén, vagy ezzel mindenki így érez? :S

2010. ápr. 25. 11:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Figyelj haver, velem is ugyanez történt még a nyáron....én is hülye voltam még adtam neki legalább 5 esélyt mindet eljátszotta és ő dobott ki engem végül. aztán 4 hónapig nagyon rosszul éreztem magam. De mostanra rájöttem hogy egy ri*anc. most azzal a másikkal vannak együtt megsúgoms zarabb neki:) és ha néha beszélünk mindig úgy beszél hozzám mintha még járnánk. de már nem érdekel. azt tanácsolom neked, h gyorsan pattintsd le, jobb mintha szenvednél. és keress egy másik lányt, aki rendes. ajánlom hogy 18 évnél lejjebb ne menj!
2010. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudom elhagyni amíg n incs valaki aki helyettesítse..."

Hogy mivan...? Komolyan arra van szükséged, hogy egy 16 éves lányka szarrá alázzon? Ha tényleg igaz, hogy ennyiszer megcsalt, akkor nehogy már azért maradj vele, mert épp nincs más. Legyen tartásod, legyen büszkeséged, és legyél egyedül is teljes értékű ember. Ne hagyd már magad ennyire kihasználni. És igen, ebben az esetben már bőven felmerülhet a balek szó. Ne haragudj, nem akartam durva lenni, de tényleg legyen már tököd kidobni ezek után... :)

2010. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normális nőnek sem jön be olyan, aki nem dob ki azonnal egy ilyen ribancot.

Szóval ne álmodj róla, hogy lesz normális "cserenőd". Talán egy másik kihasználós ribi, vagy egy kapcsolatfüggő, mint te.

2010. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!