Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem ra elmondja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem ra elmondja az igazsagot?

Figyelt kérdés

Nyaron elutaztam 3 hetre bnommel 1 eve vagyunk egyutt eddig ugy tunt nagyon szeretjuk egymast.

mielott elmentem bealittotam az msnjet hogy naplozzon egy mappaas most hazajottem atkuldtem oket az en gepemre elolvastma itthon. es egy bulitt tervezett meg a votl baratjaval jot beszelgettek meg minden. utana elis ment hozajuk es ott votl sokaig. elmondtam neki tudom az igazsagot de azt mondtam ugy tom h hallotam es vallja be de o nem akarja bevallani azt mondja csak 2 szot beszeltek amikor tisztan irja bnojenek ott votl nala

sot meg aztis hogy masik msnbe beszelgetnek amibe beleptem es tenyleg beszeltek azon de eztis tagadja h egyaltalan nem. mi as velemnyetek??? mit tehetnek?? koszi


2009. szept. 1. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

az a véleményem hogy undorító vagy, hogy kémkedsz utána.

meg ő is, ha megcsal.

megérdemlitek egymást.

2009. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Egyszerűen mutasd meg neki a naplózást... Ha tagad a tények után is, törődj bele, és hajtsd el... Bár tudom, 1 év után nehéz lenne... Ha elmondja mi történt, még mindig javít a helyzetén, és a te döntésed a kapcsolatotok további alakulása... Sok sikert!
2009. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
koszi meg varom a valaszokat!
2009. szept. 1. 12:06
 4/17 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki, hogy voltál akkora szemétláda, és naplóztattad a beszélgetéseit. Ha ő ezek után bevallja, kibükültök, és megy minden tovább. Aztán madj ha egyszer ő utazik el, hátha nem feleji el ezt a kis trükköt..
2009. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
bocsi: kibékültök, felejti, majd. Kicsit siettem.
2009. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hogy ha nem lett volna semmi akkor lehett szemetdolog lettt volan en nem erzem ezt szemet dolgonak szerintem jol tetem maskepp soahnem jottem volna ra!
2009. szept. 1. 12:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Pedig szemét dolog. A telefonját miért nem halhatod le? majdnem ugyanaz. Tényleg megérdemlitek egymást. Ha meg lebukott, miért nem hajtod el?
2009. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nemegészen értelek benneteket. minek kell lebunkózni? ha ilyen csaja van, aki ilyeneket csinál, és ennyire hazudós, akkor sztem jogos a dolog. énsem hagynám h a csajom hülyére vegyen, ésha ehhez ilyen módszerek kellenek, h bevallja az igazat, akkor ezt teszem. aztán meg otthagyom a retekbe. sztem csináld teis ezt. mutasd meg neki a naplózottakat, mond el enki, h azért tetted, mert tudod h hazudós, és simán megcsalna, mutasd meg neki, aztán meg hagyd ott a búsba.


egy normális kapcsolatban, ahol mind a 2 fél tiszteli annyira a másikat, h nem hazudik, és nem csalja meg, és minden rendben van, ott pofátlanság az ilyen nyomozgatás. de ilyen kapcsolatba, ahol a csaj hazudik mint a vízfolyás, és simán megcsal, ez a minimum, h nembízok meg benne, énsem vagyok hülye, h hagyom h hülyére vegyenek.

2009. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
12 44 egyetertek veled!
2009. szept. 1. 12:45
 10/17 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki a beszélgetést,de ne csodálkzz ha bevallja és uttána azt ondja h ez mi att a huzásod miatt nem kellesz neki
2009. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!