Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem ra elmondja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem ra elmondja az igazsagot?

Figyelt kérdés

Nyaron elutaztam 3 hetre bnommel 1 eve vagyunk egyutt eddig ugy tunt nagyon szeretjuk egymast.

mielott elmentem bealittotam az msnjet hogy naplozzon egy mappaas most hazajottem atkuldtem oket az en gepemre elolvastma itthon. es egy bulitt tervezett meg a votl baratjaval jot beszelgettek meg minden. utana elis ment hozajuk es ott votl sokaig. elmondtam neki tudom az igazsagot de azt mondtam ugy tom h hallotam es vallja be de o nem akarja bevallani azt mondja csak 2 szot beszeltek amikor tisztan irja bnojenek ott votl nala

sot meg aztis hogy masik msnbe beszelgetnek amibe beleptem es tenyleg beszeltek azon de eztis tagadja h egyaltalan nem. mi as velemnyetek??? mit tehetnek?? koszi


2009. szept. 1. 11:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A csajod nem csinált nagyobb görénységet mint te...Nekem tuti nem kellene egy ilyen ellenőrizgetős pasi.

Sz.tem meg ne mutasd neki, mert a végén pofára esel és kivág.

Inkább húzd meg magad. Bár ezt a tulajdonságod úgy sem tudod levetkőzni, újra meg fogod csinálni, előbb utóbb a csajod is rájön, és akkor szopcsi lesz.

2009. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nekem meglehetet volna csinalni en nem csinaltam semmi iet mint o sztem csak azok mondjak ezt akiknek takargatni valojuk van!
2009. szept. 1. 13:19
 13/17 anonim ***** válasza:
húzza meg magát? és hagyja h hülyére vegye a csaj? és még a csajnak fog feljebb állni, ha ezért kidobja??? na ne legyünk már nevetségesek. inkább a csajnak kéne magába néznie, hogy a pasi mért vetemedik ilyen módszerekhez, és ráadásul beis jött neki, mert a csaj télleg hazudozik orrbaszájba és még olyanokat is csinál ami egy kapcsolatba már nemtuti h beleférne
2009. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Akkor most mi a kérdés? Bizalom nincs, hazugság van. Akkor mit vergődtök? Egyik jobbra, másik balra.És igenis de! Az lehet, hogy a csajod kamukázik, de te sem vagy különb a nyomozgatásoddal.

Te nem próbálod hülyére venni a csajod azzal, hogy itt hallottam meg ott hallottam? Dehogy nem.

Egyik kutya másik...

2009. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13 27 igazad van!!!!!!
2009. szept. 1. 13:57
 16/17 anonim ***** válasza:

Imádom azért az ilyen kérdéseket :D

Megvan, hogy mi a jó válasz.

Csak ezután csillagozd a végére mit akarsz hallani...

2009. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
jaj mennyé má...most ez a bajod h a kérdező vkinek igazat adott? sztem ez minden kérdésnél így működik, h a kérdezőnek van halvány elképzelése a dolgokról. és mit kell ezen megsértődni?
2009. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!