Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatom meg az igazságot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg az igazságot?

Figyelt kérdés
A barátnőm fesztiválozni ment a barátnőivel és állítólag a barátnői kevertek idegen fiúkkal, meg volt egy kis ez-az, de ő elvileg nem volt benne. Már ha belegondolok akkor is kikéészít lelkileg. Bízok benne meg minden de mégis csak fesztivál, gondolom ittak, idegen pasik stb. Hogyan deríthetném ki hogy ő miket csinált? Már az idegösszeroppanás szélén vagyok.
2011. júl. 31. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Néha nem jó felfedezni dolgokat... Gondolj az első kőhajító emberre. Feldobott egy követ, és rájött hogy leesik. Örült neki valószínűleg, hogy rájött, de mégis fejbevágta, ami fájt neki... Bízz a barátnődbe.
2011. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én borzasztóan féltékeny típus vagyok amúgy is. Egyszerűen nem tudok belenyugodni. Ő úgyse mondaná el, a barátnőit meg nem akarom ilyennel kérdezgetni.
2011. júl. 31. 19:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Jajj nyugodj meg....nyugiiiii, vegyél egy nagy levegőt, igyál egy pohár vizet és szúszá :D Nehogy infarktust kapjál már itt nekünk a gép előtt:)

Hát nézd, ez teljesen egyéniség kérdése. Mennyire volt előtted pasizós a párod? Hűséges típus? Eddig teljesen megbízható volt, nem voltak gyanús dolgai? Ha komoly lány, akkor ilyentől nem kell félni. Bár nem tudom, én lány létemre még a fiúkban is zavar, ha isznak, a barátomat is többek között azért választottam, mert nincsenek káros szenvedélyei.

Csak a körülményből egyáltalán nem következik ez, hogy megcsaljon, vagy kavarjon pasikkal...Tévedésben vagy....

Ha azt akarná, az interneten vagy egy kávézóban is megtehetné. Azért ment fesztiválozni, hogy a csajokkal kiugrálja magát a kedvenc bandája számaira.

Nyugi:)

19/l

2011. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én inkább szembenézek at igazsággal, bármennyire is fáj.
2011. júl. 31. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:

"Ő úgyse mondaná el?"

Atyaég.

Amúgy miért nem hívod fel,hogy szia édesem,mit csinálsz?hogy vagy?

2011. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, nem csal meg, és nem fog megcsalni. Ha nem, akkor megcsalhat, ami előbb, vagy utóbb de ki fog derülni, vagy te veszed majd észre rajta, hogy már nem olyan mint régen, és nem tud úgy a szemedbe nézni mint azelőtt.
2011. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

19:10-es köszi már jobban lettem :)

Amúgy én vagyok neki az első, 1 évesek leszünk, hűséges típus, nagyon szeret, nem iszik sokat, de bennem akkor is meg van a gyanú és ez épp elég ahhoz hogy egyből rosszra gondoljak.

2011. júl. 31. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj már meg!


Gondolj bele. Valószínűleg a barátnőd mondta, hogy az ő barátnői kavartak mással, stb. Szerinted elmondaná neked ezt az egészet, ha ő csinálta volna? Még véletlenül sem említené meg, nehogy az legyen, ami most lett.

Viszont így, hogy elmondta, jól érzi magát, mert őszinte volt veled, és meg akart nyugtatni már most, ha netán majd egyszer hazajönnek és ezt-azt hallasz, hogy az ő társasága miket csinált, nehogy letámadd.


Szerintem megnyugodhatsz, az én barátnőm is most megy fesztiválozni, de teljesen nyugodt vagyok, mert bízom benne. Igaz én nem is vagyok olyan féltékeny típus, persze ha okot adnak rá, nekem is be tud indulni az agyam...


Nyugalom, minden rendben van nálatok :)

2011. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Sokat segítettek :)

Sajnos ha róla van szó olyan vagyok mint egy nagymama :)

2011. júl. 31. 19:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Távol áll tőle hogy megcsaljon, ebben tisztában vagyok. De fesztivál, barátnők, pia, pasik, "úgy sincs itt a pasid, tőlünk nem tudja meg".
2011. júl. 31. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!