Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy érzem, hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem, hogy a párom nem őszinte. Hogyan derítenétek ki az igazságot?

Figyelt kérdés
igazából arról van szó, hogy párommal már 4 éve együtt vagyunk. van egy rokona és az ő feleségével nagyon jól elvannak. régen sok időt töltöttek együtt. mai napig, ha összejön a rokonság keresik egymás figyelmét, egymáshoz beszélnek pedig mi is ott vagyunk. és még egy-két ilyen dolog. már megkérdeztem a páromat, azt mondta, hogy nem volt közöttük soha semmi. pedig mindig őt védi meg velem szemben, mindig az ő igazát hallgatja meg. mintha imádná, csodálná. hogyan derítsem ki az igazságot? ti hogyan csinálnátok? a lányt nem akarom megkérdezni, úgysem mondaná el ő sem. pedig az én megérzésem másról tanuskodik. az igaz, hogy párom szeret, de csak vele viselkedik így. velem már nem szeret beszélgetni sem, nem türelmes, vele pedig... na de tudjátok ti.. és én borzasztóan szeretném tudni az igazat. de hogyan? ez nagyon fontos lenne, mert már 4 éve "kísér" ez a dolog.....
2009. szept. 15. 15:50
 1/5 A kérdező kommentje:
ja még annyit szeretnék hozzá tenni, hogy azért fontos, mert lassan szeretnék gyereket, szeretnék egy éven belül teherbe esni. de úgy nem szeretném, hogy van egy sötét folt a közös vagy az ő múltjában, ami engem is érint...
2009. szept. 15. 15:51
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

A párod nem őszinte.Ha veled türelmetlen, vele nem az utal valamire.És még,hogy őt védi mindig.....én nem lennék már együtt vele az biztos.

ne haragudj, de ha egymás figyelmét keresik,még népes társaságban is akkor ott van valami!!!!

Azért gondolom így,mert volt dolgom nős pasival,mi is így csináltuk,alig vártuk,hogy egymás közelébe legyünk,hogy felhívjuk magunkra a figyelmet és persze tagadtunk mindent:)

2009. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vszleg tényleg nem szeret már a párod annyira, én gyereket biztos nem szülnék neki, ha már most nem te vagy neki a legfontosabb, akkor mi lesz később...Elég gáz, hogy türelmetlen veled egy másik nővel pedig "kedves" és őt védi, kérdezz rá, próbálj vele erről beszélni, mondd el neki, hogy ez neked milyen rosszul esik és ha még szeret, akkor remélhetőleg veszi a lapot.
2009. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sajnos a beszélgetés nem jött össze soha, mert ha felhozom a témát úgy összeveszik velem, hogy még én érzem magam kellemetlenül, hogy milyen hülye vagyok. gondolom ez azt jelenti, hogy vagy elege van ebből a témából, mert nem volt semmi és undorítónak tartja a feltételezést is, vagy tényleg volt-van valami és ezért. én csak az igazat szeretném tudni. de hogyan? csaljam csapdába őket? de az olyan lealacsonyító és tisztességtelen. nem tudom. pedig annyira szeretem. ti mit tennétek? de komolyan
2009. szept. 15. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod tudni? Mi változna ha kiderülne, hogy van köztük valami, szakítanál? Mert ha akkor vennéd a bátorságot és szakítanál, akkor derítsd ki valahogy, de sztem attól függetlenül, hogy valóban történt-e valami (vagy fog később), az már alapból elég gáz, hogy egy másik nővel kedvesebb, mint veled, már ez elég ok a szakításra.
2009. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!