Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam meg az igazsagot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg az igazsagot?

Figyelt kérdés
Szoval hosszu sztori...Mar tanev eleje ota megtetszett egy fiu aki hamar jelentkesett is nalam....kb 5-6 honapja folyamatosan beszelgetunk es nemreg megkerdezte ha jarnak-e vele..Visszautasitottam mert mas baratnom is szerette..Aztan van egy jo fiu baratom aki jol egyezik evel a fiuval es mondta a haverom hogy ez srac,aki tetszett nekem leallt egy masik lannyal,de csak AZERT hogy lefelejtsen.Nemreg nekem is bevallotta hogy meg mindig en tetszem.En szentul hittem neki.A haverom most azzal jott,hogy ez a srac ev elejetol csak egy szivatas miatt akart velem lenni,igaz vagy kenyszert jatszott es kenyszerbol kapott engem...Most kinek higyjek?SEmmit sem ertek..a haverom hazudik vagy ez a srac tenyleg kepes volt erre?Egy even keresztul varni ram?Rengeteget beszeltunk es tenyleg minden arra mutatott hogy szeret.Hogy tudjam meg hogy most a helyzet?
2011. márc. 5. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A szeretetet nem lehet megjátszani.
2011. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Tuti hogy szeret a fiu !!!!!!!

Ha nem szeretne már rég mással lenne ez bizonyitsa hogy csak rád vágyik hogy nincs más lány az életben !!! Szerintem a fiu barátodnak tetszel azért hazudta ezt nehogy az a másik fiu kapjon meg téged ! ere még nem gondoltál????

fiu és lány között nem létezik barátság az egyik fél mindig többet érez a másik iránt barátságnál !

2011. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úristen ezt a szöveget elolvasni...

Odamész hozzá, félrehívod és négyszemközt megkérdezed tőle, illetve megbeszéled vele ezt az egész dolgot.

2011. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű kérdezd meg tőle!!!
2011. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es ha igaz?akkor csak setaljak el melole es odaveszett minden? en tenyleg szerettem.es szeretem.
2011. márc. 5. 19:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Amugy de,felmerult a kerdes bennem is hogy nem-e a haveromnak tetszem?....De o allandoan tesonak hiv meg en segitek neki masokkal osszejonni epp ezert probalt o is nekem evel a fiuval...De most annyira megvaltozott minden mert van meg egy 3ik fiu is akinek tetszem de nekem semmi tobb egy baratnal...mondta is hogy ha nem lenne baratnoje,mar reg probalkozott volna...meg igy is mindig tulzasba viszi a "baratsagunkat" es o is probalja nekem mondani hogy ettol a fiutol kitelik ez a dolog...telebeszeltek az agyam es nagyon zavarodott vagyok
2011. márc. 5. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!