Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleggé válhat v. ki?

Figyelt kérdés
Ha érzékeny és eddig nem találta meg AZT a lányt aki viszont szerelmes lenne belé.25F
2010. ápr. 25. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem meleggé nem válhatsz! Azt neked kell eldönteni, hogy a lányokhoz vagy a fiúkhoz vonzódsz, esetleg mindkettőhöz! Ezt csak megtudod tán mondani!
2010. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Attól nem válik valaki meleggé,hogy nincs párkapcsolata. Menj el egy diszkóba egy este alatt szólíts le mondjuk 20 lányt,aztán randizgass. Biztos hogy nem elsőre fogd megtalálni az igazit,de engem is 100 lány hajtott el míg eljutottam odáig, akivel most járok.
2010. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
jah
2010. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges, de nagyon sok ilyen eset van és az esetek többségében nem válnak meleggé. Ha megpróbálsz pasizni egyből tudni fogod, hogy melyik nemhez vonzódsz.
2010. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meleg valaki, vagy nem. Szerintem nem lehet azzá válni. El tudod képzelni, hogy egy pasival csókolózz, simogassátok egymást, stb... stb... Ha igen, akkor eleve meg van benned hajlam. Ha meg nem, akkor nem vagy meleg, és nem is leszel soha az.
2010. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj!Én sem vagyok sikeres a pasiknál de soha sem éreztem hogy leszbikus vagy biszexuális lennék!Aki biztos a hova tartozásában és télleg nem fedez fel magán komoly jeleket arra hogy máshová is vagy máshová tartozik,az ilyenen el sem gondolkodik!!!!
2010. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ideiglenesen igen, pl. ha sokáig nem áll rendelkezésre ellenkező nemű partner. De elmúlik.
2011. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!