Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmi kapcsolatból válhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatból válhat igazi szerelem?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 2 évig voltunk együtt, szintén két éve szakítottunk. Most felkeresett, beszélgettünk, és lefeküdtünk egymással.

Összejárunk, jól érezzük magunkat de ennyi.

Én szeretném ha újból egy pár lennénk, neki most jó ez a laza kapcsolat, de valamit érez irántam.

Szerintetek lehet ebből ismét szerelem? Nem merem megkérdezni hogy járna-e velem mert akkor azzal mindent elrontanék, most ő erre vágyik, ezt kapja.Meg őszintén örülök hogy megint velem van, megint engem akar.Tudom hogy szeret,legbelül. És nem csak a szex miatt kellek, arra ott lenne ezeregy nő, neki fontos az érzelem.

Szerintetek mit tegyek? Megmondjam mit érzek? Vagy sodródjak és várjak?

Van akiknek ilyen kapcsolata lett és boldogan élnek? Ismertek ilyeneket esetleg?


2010. jún. 15. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretne téged,akkor nem alázna meg azzal,hogy csak az ágyasának tart.

Jártatok,ismeritek egymást,ha vissza akarna jönni,mert tényleg szeret,akkor nem elégedne meg csak a szexel,hisz szeret és téged akar,úgy ahogy vagy.

De itt nem ez van.Ő most ilyen laza kapcsolatot akar és lehet,hogy túl sokat kellene gürcölnie egy vadidegen lánynál,hogy eljussanak az ágyig és még akkor sem biztos,hogy jó lenne.

Kevesebb energiát kell beleölnie és máris szexelhet,ha veled teszi.

A saját érdekedben,ne áltasd magad azzal,hogy ő még érez valamit,ezzel csak húzod az időt és egyre jobban beleéled magad,aztán jön a kegyetlen pofára esés,ha összejön valaki mással.

2010. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Igen!barátnőm és a párja először csak alkalmanként jártak össze!egy ideje összejöttek nagyon boldogok és nagyon szeretik egymást!
2010. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!