Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex-kapcsolatból lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex-kapcsolatból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Újra összejöttem a volt barátommal de most csak szex van közöttünk, néha összejárunk.

Régen pont azért szakítottunk mert elmúlt a szerelem 3 év után.

Én még mindig szeretem, legbelül ő is, hisz már 4 éve nem tudunk elszakadni egymástól se lelkileg se testileg.

Most így jó mindkettőnknek, de én később szeretném ha újra komoly legyen, hisz mindent megbeszélünk, jól elvagyunk.

Ha lelkileg és testileg is jó vele akkor egy idő után újra belém szerethet?

Van valakinek ilyen tapasztalata?

Segítsetek, nem akarom elvesziteni!!!!


2010. jún. 8. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

sajnálom, de szerintem esélytelen - én is átéltem, amit te most, de én a másik fél voltam, aki már nem volt szerelmes

mindketten bebeszéltük magunknak, hogy jó úgy, de marhára nem volt az, szenvedtünk, ő is én is

végül két hónap után végleg szakítottam vele, nem akarta, de muszáj volt - a szerelem nem jön vissza, ha már kiszeretett belőled, lehet, hogy el-elnosztalgiázik, kötődik hozzád, de a lángoló szerelem már nem fog visszajönni


engedd el :(

2010. jún. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha ne add fel, mindig van remény! Egyébként volt már rá példa.
2010. jún. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem lángoló szerelemre vágyok, ennyi együtt töltött év után az úgyse fog visszajönni, hanem arra hogy újra szeressen, én kelljek neki mint rég.

Hisz amikor együtt voltunk se volt egy idő után rózsaszin minden, de mégis jó volt.

Valaki járt már így? Erre keresem a választ.

2010. jún. 8. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!