Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sex kapcsolatból idővel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex kapcsolatból idővel lehet szerelem, párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azért megfordítanám a sorrendet:előbb barátság,azután szerelem és utána a szex és a párkapcsolat.Így tartósabb az egész.
2009. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
annak elég hamar kell belőle kialakulnia, ha mondjuk heti 1x vagytok együtt, akkor az első hónap végére már kéne lenni valami másnak is. ha addig nem jön össze semmi más, akkor abból már igazi kapcsolat nem nagyon lesz.
2009. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem valószínű.
2009. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem jött be 1 évig vártam a változást. Én is ilyenkor hülyültem meg. 26/L
2009. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer összejöttem egy lánnyal akivel az első éjszaka feküdtünk le, én egyáltalán nem is eröltettem, gondoltam majd szépen lassan, de ő akarta! Aztán megbeszéltük hogy ebből folytatás legyen, kapcsolat! 3 hétig voltunk, minden rendben ment, de egyszerüen nem voltam képes a legkissebb dolgot is érezni amitől arra gondolnék hogy talán kezdek lassacskán beleszeretni! Jó volt vele, ágyban is, minden más téren is, de képtelen voltam bármilyen szerelmes érzést érezni iránta!
2009. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én most ilyen kapcsolatban vagyok,ismertük egymást régóta,de mind kettőknek volt párja...most szilveszterkor együtt buliztunk,és úgy adódott hogy épp nem volt párunk.Akkor éjszaka szexel kezdtünk...egyikünk se akart többet,de annyira jó volt együtt hogy még mindig együtt vagyunk és közbe egymásba szeretünk :)

Szóval szerintem van ilyen,csak ritka. 25/N

2009. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mostani barátnőmel, egy egyéjszakás kaland után 2 nappal összejöttem... azóta is együtt vagyunk, és szeretem, szerintem ő is 18/F
2009. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat! aranyosak vagytok:)
2009. okt. 15. 09:07
 9/9 anonim ***** válasza:
PERSZE HOGY LEHET! De ha nem bízol bennem nézd meg a Micsoda nő c. filmet. :)
2009. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!