Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amit éjjel megálmodunk valóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit éjjel megálmodunk valóra válhat?

Figyelt kérdés

Nem egy konrét álom miatt kérdezem,csak mert azt hallottam,h amit ha megálmodunk és elmondunk valakinek nem úgy fog megtörténni,ha viszont magunkba terjuk tejesül...legyen az jó vagy akár rémálom!

Igaz ez?


2010. márc. 13. 10:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Elírtam bocsika:)Ha elmondjuk másnak nem fog megvalósulni,ha magunkba tartjuk valóra fog válni!

Így van ez vagy csak tévhit?

2010. márc. 13. 10:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyesmiben. Az agy tudat alatt szelektál, semmi befolyása sincs a jövőre. Maximum, ha te tudatosan úgy intézed, hogy teljesüljön az álmod.
2010. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tévhit,bár ha olyan és teszel is érte,akkor valóra válhat.
2010. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tévhit!

Már több rokon halálát álmodtam meg hónapra napra pontosan.

Pl 2008 októberében azt álmodtam, hogy nagymamám( aki még akkor élt és virult) meghal november közepén. Álmomban rendesen jött a halálhír. Még gondoltam is magamban, h mekkora hülyeség, amikor másnap nagyi az orvostól jött haza és mesélte, h az orvos szerint semmi baja és 6hónap múlva menyen vissza. Elmeséltem anyunak is, h mekkora baromságot álmodtam.

Nos. Október 31-én hirtelen leállt a szíve, a mentők bevitték az intenzívre és november 16-án meghalt.

Szóval..nem tévhit. Ha elmondod, ha nem megvalósul.

2010. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne általánosíts kedves utolsó... "ha elmondod, ha nem, megvalósul". Már nem egy ismerős halálát megálmodtam, stb stb. egyik sem vált valóra, hála a jó égnek.
2010. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még nem vált valóra.
2010. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, hogy valóra vált. De amúgy ha egy hétköznapi eseményről van szó, akkor csak rajtad áll valóra vállik vagy sem.
2010. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokan azt állítják az álmok ellenkezője valósul meg..

Van benne valami bár nem hiszek benne,de nekem már sajna bejött..

2010. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség ..

de ha teszel érte, akkor bármi megtörténhet :)

2010. márc. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!