Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből szakítás majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből szakítás majd szerető? Szeretőből válhat szerelem?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 évig voltunk együtt, szakítottunk két éve, mert megijedt a kötöttségtől meg élni akart.Én elengedtem,nekem is volt más, neki is. Végig megmaradtunk barátoknak, ha távolról is.

Most két év után újból egyedül vagyok, ő is, felkerestük egymást.

Először csak beszélgettünk, jó volt neki is és nekem is kiönteni valakinek a szivűnket.

Mondta hogy nem akkar most barátnőt, vagyis kötöttséget, jó egyedül de az is jó ha esténként valakivel lehet.

Lefeküdtem vele, nagyon jó volt mindkettőnknek.

Mondtam hogy majd ha kellek keres, azóta nem tette,csak egy alkalomra kellettem?

Csak egy szerető lettem?

Nm akkarom zaklatni se mert régen se szerette ha a nyakára másznak, akkor se sokszor taliztunk max heti egyszer.

Szerintetek lehet ebből újra szerelem?

Vagy csak szerető maradok vagy az se?

Volt már aki hasonló módon járt?


2010. jún. 7. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
ha újra járni akarna veled, nem azzal kezdte volna, hogy most nem akar barátnőt. Sztem egyértelműen a tudtodra adta,hogy nem akar veled újra összejönni, de azért szexre még jó vagy.
2010. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hari amiért ezt írom. Úgy látom te neki csak a szexre kellettél.
2010. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom,hogy nem akar kötöttséget,de jó ha esténként van valaki akkor az azt jelenti,hogy nem kellesz neki csak néha előkap d..ni,bocsi hogy ezt írom de így van.Sajnos tapasztalatból mondom!Életem nagy szerelme volt aztán egyszer csak szakított velem,majd neki is volt más nekem is,de újra lefeküdtünk ,és újra ,és újra...azóta megnősült,gyerekei vannak ,én is férjhez mentem és gyerekeim vannak

de találkozunk és lefekszünk újra ,és újra és újra

immár 14 éve...szerinted???Nem tudunk elszakadni egymástól,az eszünk tudja mit kell tenni,de a szívünk cselekszik!!Én nem bánom,hogy így élünk,külön életünk van de megmaradt a szerelmünk és gondoljon bárki bármit,ez igenis szép..fájdalmnas de szép,hiszen a házasélet nehézségeit mindenki otthon vívja meg és nekünk csak a gondtalan lopott órák maradnak a maguk szépségével és izgalmával.Ne hallgass másra csak a szívedre,és nézd itt vagyok én,hidd el boldog vagyok így.Ha gondolod írj privit.Andrea

2010. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha heti egyszer találkoztatok, az nem szerelem. Bocsi.
2010. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!