Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Myvipen szakitás, nagy szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myvipen szakitás, nagy szerelem után mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a myvip-en történő szakításról? Úgy volt az egész hogy a barátommal már Óvodában is egy csoportba jártunk meg ilyenek, ott is már szerelmes volt belém.:$ Adogatott nekem gyűrűket meg ilyenek, és utána elsőben mi elköltöztünk arról a helyről ahol ő lakik és ahol laktam.:) És Pestre fölköltöztünk és olyan hatodikos lehettem mikor megkeresett és állandóan küldözgette az sms.eket levelet, meg ilyeneket hogy ő hogy szeret meg ilyenek, de akkor semmilyen érzéseket nem érzetem iránta és mondta neki hogy én most nem szeretném a dolgot.:) És mi minden szünetbe lejárunk oda ahol ő lakik, és most idén a szülinapomkor irt egy levelet hogy rég beszéltünk és jó lenne beszélgetni, felvettük egymást msn.re teloszám csere, és mindketten megszerettük egymást, febr.4.-én össze is jöttünk, tavaszi szünetbe találkoztam vele, tök jó volt vele átéltem egy csomó jó dolgot, van egy csomó közös emlékünk stb.. és most pedig tavaszi szünet óta csak msn.en tartjuk a kapcsolatot, mert 350 km wan köztünk, és a vizsgák miatt a sulit fontosabbnak találtuk[de nem vagyunk stréberek.xD] de minden este beszéltünk msn.en hivtuk egymást stb.. és az utolsó pár hétben mikor hívtam is néha nem vette fel, msn.en írtam neki lerázott stb.. meg volt egy olyan hogy szünetet tartottunk, és akkor is beszolt egy olyat hogy mivan ha közbe valamelyikünknek lesz valakije? és akkor nekem ebből úgy jött le h. neki már lehet h. van vkije.:/ de ezt a szünetet kb 3 napig bírtuk egymás nélkül.:) Na mindegy..és akkor most 25.én irt nekem vipen hogy "ő már nem érzi azt a fellángolást mint az elején, és ő ezt így nem bírja tovább folytatni, ne haragudjak." és 25.én reggel beszéltem egyik unokatesómmal aki azzal a busszal jár suliba amivel a [volt]barátom, és ugyan abba a suliba is járnak, és buszon beszólt olyanokat hogy "na megyek a drágámhoz, és akkor oda ment a csajhoz, elkezdte ölelgetni stb.." és 25.én azon gondolkoztam hogyha majd feljön msn.re megbeszélem vele, dehát utána már láttam hogy irt egy levelet hogy legyen vége.:/ mit gondoltok erről? Én még mindig nagyon szeretem, szerintetek wan valakije? vagy esetleg tényleg csak a távkapcsolatot unja? Gerinctelen dolog myvipen megírni egy szakítást nem?És tegnap volt fent msn.en és rám se irt meg semmi.:S Nemis beszéltünk azóta.:/ De most irtam neki egy sms.t hogy ha van valakije akkor legyen vele boldog stb. vagy nem kellett volna szerintetek? Ezek után még lehetünk barátok szerintetek?:O Légyszi segitsetek.(18/L)
2010. máj. 27. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 350 km már sok egy távkapcsolathoz. Pont azért, mert nem tudtok minden hétvégén találkozni, nem tudod mi történik vele a messzi távolban... Lényegében tök mindegy, hogy van e valakije vagy nincs, unja az egészet és már nem akar veled lenni. Inkább hívd fel, és kérdezd meg tényleg így gondolja-e, ha már személyesen nem tudtok szakítani, legalább mondja ki, ne számítógép mögé rejtőzve adja elő...

Ezt el kell fogadni sajna, ha ő már nem akar semmit, akkor nem akar, viszont annyit megérdemelsz, hogy legalább telefonon mondja ki! 20/L

2010. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van valakije ha nincs, szerintem te is látod hogy ez így nem megy. Lehet ha közelebb laknátok egymáshoz akkor még mindig együtt lennétek de így esélytelen. Igen tényleg bunkó dolog egy közösségi portálon szakítani a másikkal, de lehet hogy félt hogy mit szólsz hozzá. Én a helyedben nem haragudnék, lehet hogy most van valakije, és szerelmes attól téged még szerethet és lehettek haverok. Ha te pedig úgy érzed hogy nem akarsz elszakadni tőle, tudni szeretnéd mi van vele, írj neki vagy hívd fel, de inkább hívd! :)
2010. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem.:/ Köszönöm a gyors válaszokat, kedvesek vagytok. Ja és azt elfejetettem hogy mi nyáron költözünk oda ahol ő lakik, szerintetek akkor még lehet valami? Vagy ugyanilyen rosszul sülne el a dolog?
2010. máj. 27. 12:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy ne is reménykedjek, veszett ügy.:(?
2010. máj. 27. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen valami személyesebb módon kellett volna közölnie, nem így. Hát igen ez a korosztály nehezebben viseli a távkapcsolatot. Mert késöbb már ha igazán szeret, ilyennek nem szabadna megtörténnie. Szerintem hagyd, ha ilyen rövid idö után megunta akkor az nem is volt komoly. Ne bánkódj, keress valakit aki közelebb lakik hozzád. Fel a fejjel!:)
2010. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot nagyon könnyen megöl a távolság, beszélj erről vele. Lehet hogy csak abba unt bele, hogy sosem vagy mellette, amikor jól esne neki, egy "online" barátnővel pedig nehéz bármit is kezdeni. Mindenképpen kérdezz rá, hogy a távolság is közrejátszott-e ebben, kérdezd meg, hogy ha odaköltöznétek lenne-e még esélyed, aztán a válaszok függvényében hagyd egy kicsit a srácot. Ha visszaköltöztök, és nincs barátnője, kérd meg hogy találkozzatok, aztán lesz ami lesz...
2010. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom ;) (Y)
2010. máj. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!