Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmúlik a szerelem, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlik a szerelem, akkor jön a szakítás vagy a megszokás?

Figyelt kérdés
mert párommal már évek óta együtt élünk, viszont az utóbbi időben minden más. nem szivesen vagyunk együtt, ha együtt vagyunk és beszélgetnénk csak veszekedünk minden apróság miatt. nem nagyon érünk egymáshoz, nem olyan jó az ágyban sem. pedig már hónapok óta próbálom feldobni. romantikus este, kirándulásokra viszem el, stb. de valahogy semmi. és még fiatalok vagyunk. én nő 28, ő 31. ilyenkor mit lehet tenni? ha már sok mindent megpróbáltam és semmi. sőt. még rosszabb....
2010. aug. 23. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Először még vársz, hogy fellobban e újra a láng. Nálunk fellobbant*.*:D
2010. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A nagy szerelem pár év alatt elmúlik, hogy utána mi jön az a pártól függ. Nálatok inkább a szakításnak kéne, ha nem bírjátok egymás társaságát. Van akinél jön a nyugodt békés kellemes kapcsolat :)
2010. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ezen egy gyerek segitett volna 3 évvel ezelőtt.

Már késő, kezdd előlről mással.


Gyerek nélkül egyetlen kapcsolatod sem fog örökké tartani.

2010. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

a magánvéleményem az, hogy ha már hónapok óta kialudt a láng, és a parázs halvány jele sem fedezhető fel (és itt úgy látom ez a helyzet), hiába locsolsz rá benzint, akkor sem fog lángra gyúlni. Új fát kell szerezni, és kezdeni az egészet elölről... kis gallyak, újságpapír, gyufa...

Jujj... kicsit metaforikus lett a hozzászólásom, de talán értitek...

25/f

2010. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Régebben hallgattam erről egy előadást. Érdekes volt. Ez már a 3. szakasz, átlagban azok a párok, akik nem házasodtak össze, ilyenkor már inkább elköszönnek egymástól.


Arra viszont nem emlékszem, hogy van-e rá "megoldás", de arra külön kitért, hogy "megszokásból" együtt maradni nem érdemes, asszem "kompromisszumos válásnak" hívta az ilyen eseteket, mikor a két ember már csak egymás mellett él és egyáltalán nem mutatják egy párkapcsolat jeleit.

2010. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igen, én is azt hallottam, hogy egy párkapcsolat még mindig kapcsolat. tehát meglepik egymást, összebújnak, simogatják egymást, jó a sex, kimozdulnak együtt, tudnak beszélgetni, tudnak együtt nevetni, sírni, örülni, bánkódni. ha veszekednek, utána szépen ki is békülnek, nem hordják le egymást csúnyán, stb. és persze sok türelem és kitartás kell egy kapcsolatban. na én ezt hallottam és a miénk is ilyen volt az elején. de már nem az... ezért is érdeklődtem, hogy akkor ilyenkor mi a legjobb út? még próbálkozni, tűrni, kitartani, hátha, vagy semmi értelme....
2010. aug. 23. 13:07
 7/15 anonim ***** válasza:

"Ezen egy gyerek segitett volna 3 évvel ezelőtt."

FÚÚÚÚÚÚ, de idiótaaaaaaaaaa!

Ebből lett volna a válás és egy csonka-család, ezt elárulom... Hülye. Amin a gyereknek kellene segítenie, az már régen el van cseszve, és évek múlva úgyis kijönnek ugyanazok a problémák... Na erről ennyit.

2010. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Három éve segitett volna, már nem.

ez 100%


Gondolom neked már van gyereked. Vagy nincs?

Nekem van kettő.

2010. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Dobj be egy szexi fűzős ruhát necc harisnyával, hátha valami elindul már benne..

Vagy írj egy levelet neki, amiben elmeséled mi fogott meg benne miért volt jó vele, és mit érzel most min változtasson, ha ez nem hat rá akkor semmi!


Írd meg nekem mi lett:)

2010. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy 30-as f@szi le se szarja a szexi gőnceidet, meg a harisnyádat.

Tudom, én is az vagyok.


Ez gyerekes gondolkodás

2010. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!