Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmúlik a szerelem, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlik a szerelem, akkor jön a szakítás vagy a megszokás?

Figyelt kérdés
mert párommal már évek óta együtt élünk, viszont az utóbbi időben minden más. nem szivesen vagyunk együtt, ha együtt vagyunk és beszélgetnénk csak veszekedünk minden apróság miatt. nem nagyon érünk egymáshoz, nem olyan jó az ágyban sem. pedig már hónapok óta próbálom feldobni. romantikus este, kirándulásokra viszem el, stb. de valahogy semmi. és még fiatalok vagyunk. én nő 28, ő 31. ilyenkor mit lehet tenni? ha már sok mindent megpróbáltam és semmi. sőt. még rosszabb....
2010. aug. 23. 12:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én már próbáltam a sexi rucit, semmi hatás nem volt, csak elaludt. levelet is írtam már neki kézzel is meg e-mailben is, de semmi. volt, hogy azt mondta, tudja hogy ő is hibás, de ennyivel be kellett érnem. és miért mindig én próbálkozzak? már vagy egy éve ezt teszem? és ő? mikor fog? ő már semmit nem tesz meg. soha nem volt romantikus, szóval ezt nem várom el, de azért odafigyelhetne rám jobban, vagy valami. de köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 23. 13:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek re sem válaszolt, vette a fáradtságot hogy küzdjön érted vagy hogy kitarts mellette, jobban jársz ha otthagyod!
2010. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz, de be kellene látnod, hogy ennek a kapcsolatnak így vége és csak halogatod az elkerülhetetlent. Ha már most ilyen, akkor nem sok az esély, hogy bármi is megváltozzon, csak magadat őrlöd fel a sok próbálkozással. Most lehet nem így látod, de fiatal vagy és találhatsz olyat, akivel boldogabb leszel!
2010. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem már van gyerekem és tessék mégis egyedül maradtam vele!És fél éves:(((
2010. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hagyd ott!!Jobban jársz még gyerek nélkül!
2010. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!