Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni lelki társból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni lelki társból lehetséges új szerelem?

Figyelt kérdés
Úgy értve hogy szakítás után találsz egy ismerőst/jó barátot akinek ki öntöd a szívét és a végén beleszeret ? Ez most valós szerelem vagy csak menekülés a magány elől ?
2011. júl. 26. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
lehet ez is, az is. nem ismerlek sem téged, sem a körülményeket, így nem tudom megmondani.
2011. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:

Szerintem ez az egész vígasztalálás nagyon csúnya dolog az illető lelki szemetesládával szemben...


Amúgy meg valószínű, hogy csak menekülés a fájdalom elől. Önbizalomhiányod van, amit legjobb ha elkezdesz leküzdeni, mert ugyanitt fogsz kilyukadni később is...

2011. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a párommal annak idején így jöttünk össze, egymást vigasztaltuk a szakításaink után. 8 éve vagyunk együtt :)
2011. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így szerettem bele valakibe :) láttam rajta hogy ő törődik velem és tudatosult bennem hogy Ő kell nekem :)
2011. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Együtt vagytok még vagy mióta vagytok együtt ?
2011. júl. 26. 11:58
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk sorozatosan így jön össze vki egy másik emberrel akkor gyanús hogy mindig menekül a magány meg a fájdalom elől.
2011. júl. 26. 12:01
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
És még önző is. Csak az jár a fejében, hogy csak az ő akarata, az ő boldogsága meglegyen... Önzően senki nem lesz boldog egy kapcsolatban sem, akár vigasz-kúrásról szól, akár másról...
2011. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jóformán akkor az első olyan embernek igent mond aki kicsivel többet érez iránta.
2011. júl. 26. 12:49
 9/10 Smartguy86 ***** válasza:
Hát azt nem hiszem. Inkább mindenkibe megpróbálják belelátni az elvesztett illetőt... ami mondjuk hiú ábránd. És amikor ez kiderül, akkor általában az új vigaszkapcsolatnak is vége szakad.
2011. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ebben biztos vagyok hogy az ilyen kapcsolatnak nem jó szokott lenni a vége. Tisztelt a kivételnek.
2011. júl. 26. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!