Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válhat hű szeretővé egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válhat hű szeretővé egy korábban minden lányt kihasználó fiú?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Van egy 18 éves fiú, eleinte nem akartam bízni benne, mert nem ismertem. A srác hónapokon keresztül lejárkált hozzám, nagyon jól összehaverkodtunk, de ő többet akart. Mindent megtett amire megkértem, mindig mellettem állt ha bajban voltam.. Elmondása szerint most először szerelmes. Több ember mondta, hogy még sírt is miattam, amiért nem jöttem össze vele. Majd végül beleszerettem és összejöttünk.. Viszont régen minden csajt csak kihasznált.. Komolyan lehetséges, hogy most tényleg szeret és ennyire megváltozott?? Szerintetek ebből lehet egy kitartó hűséges kapcsolat??
2011. ápr. 30. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A szerelem a legnagyobb emberformáló dolog a világon. Szóval szerintem lehet hogy érted képes volt megtenni, s remélem boldogak lesztek :P
2011. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
u
2011. máj. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!