Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszezavarodtam de nagyon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszezavarodtam de nagyon. Segitenetek kibogozni a szalakat? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom.Friss, es nem tudom mi lesz belole, de valoszinuleg nem tul sok, mert vannak nehezito korulmenyek, amiket most nem sorolok, mert nem fontosak.Szoval van ez a ferfi az eletemben, eleg messze tolem, de eddig mukodott.

Azt hiszem szerelmes is vagyok bele.

DE

nemreg megismertem egy nalam fiatalabb fiut(26eves)es megorultem. Folyton o jar az agyamban, es mikor latom elpirulok.

O nem tudom hogyan erez, mert baratok vagyunk, nem hiszem, hogy tudja, hogy esz a fene:)

Most mit csinaljak?


2010. ápr. 24. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztázd le magadban, hogy mi az ami hozzá köt ahhoz a férfihoz akivel együtt vagy és, hogy mit is jelent az, hogy esz a fene a 26 éves srác után. Amennyiben csak szexuális vonzódás, akkor két lehetőséged van, ha ő is benne van engedsz ezeknek a vágyaknak, VAGY hűségedet egőrizvén elnyomod magadban ezeket a vágyakat. Amennyiben úgy gondolod, hogy a 26 éves srác többet is jelent neked, akkor választanod kell, nincs mese. Amúgy, mivel nem derül ki, hogy te mennyi idős vagy, nem tudhatjuk pontosan, hogy mekkora korkülönbségről is van szó.
2010. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most mit csinálj? Most értelmezd amit írok, aztán vagy válaszolsz, vagy nem!
2010. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

31 eves vagyok, es koszi a valaszt.

Tudom, mit kell tennem, de azt nem tudom, hogy O mit gondol rolam, mert annyira baratsagos, es kedves vagyok ugy altalaban mindenkivel, hogy azt is hiheti, hogy csak extra jofej vagyok alapbol..

Szeretnem tudni, hogy mukodne-e ez a dolog kettonk kozt, de ugyanakkor probalom tudatosan lebeszelni magam rola, es baratkent nezni ra.

bonyi az egesz...Neha agymosasra vagyom, komolyan....

2010. ápr. 25. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!