Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » EZT NEm tudom kibogozni. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZT NEm tudom kibogozni. Most akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés

van az oszályban egy helyes srác,hogy ugy mondjam ő az "osztály pasija"(a legtöbb suliban van ilyen)és előtte ülök.amikor hátra fordulok akkor gyorsan elkapja a tekintetét de aztán lassan rám néz és olyan bugyután vigyorog ,aztán írt tovább.amikor a barátnőm megkérdezte tőle tetszem-e neki (éppen a telefonjával játszott)a barátnőmre nézett aztán gyorsan vissza és kicsit sok szünettel azt mondta nem.Aztán elvoltunk oszt.kiránukáson és mentünk a butikokban(én ismertem azt a helyet)mondtam hogy ott milyen jó napszemcsiket lehet kapni és hirtelen (pont az övére) mondtam h annál 2x jobbakat,erre rám nézett a szomorú-kiskutya-nézésével és azt mondta kösz, de mintha nem is bántotta volna igazán,aztán a haverjától megkérdezte tényle szar -e ez a szemcsi...

szerintetek mit érez? csak sima barátságot?mert mi 3-an vagyunk nagyon jóban de a 3.személy fiú és mi 3-an együt jártunk bölcsibe,oviba,és most suliba is :)


2011. máj. 28. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? :D

Talán nem a barátnődnek kéne kérdezgetnie, hanem neked odamenni, ha akarsz valamit, nem? Aztán majd kiderül ő mit akar.

2011. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyébként 14/L,de a barátnőm hülyeségböl kérdezte
2011. máj. 28. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből semmi sem derül ki.
2011. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!