Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kibogozni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibogozni ezt a problémát? Véleményeket, tippeket várok sok köszönettel.

Figyelt kérdés

Előre szólok, hosszú lesz, és tényleg bonyolult. Szeptemberben megismertem egy 10 évvel idősebb férfit, akitől először nem akartam semmit, csak ismerkedtem, barátkoztam, mivel új voltam még a városban, gondoltam nem árt ha vannak ismerőseim. De addig addig tepert egyszerre finoman és erőszakosan, hogy beadtam neki a derekam és elkezdtem vele külön is találkozgatni. Egyre jobban meg is tetszett, de mivel épp akkor voltam túl egy nagy csalódáson, nem akartam kapcsolatot. Ezt őszintén el is mondtam neki, és arra kértem, maradjunk barátok. Ő hozzátette, közeli barátok. Kb. egy hónapig találkozgattunk, sokat beszélgettünk, éreztem, h kellek neki, addigra már én is nagyon megkedveltem, és lefeküdtem vele. Féltem tőle, hogy talán ennyi volt és eltűnik majd, de nem így történt, utána is találkoztunk, beszélgettünk és ugyanazt a vonzalmat éreztem amit előtte. Kb. még egy hónapig. Sajnos már egy ideje nem tudtam találkozni vele, mert lebetegedtem, de mindig megbeszéltük msnen, hogy amint lehet, újra találkozunk. Most 2-3 hete már bármelyik nap készen álltam volna erre, de ő mindig elfoglaltságokra hivatkozik. Interneten sem keres, és ha én keresem, alig válaszol. Mintha hirtelen nem érdekelném vagy csak kolonc lennék neki. De nem tudom mire vélni, hiszen egyik napról a másikra lett ilyen és ezalatt nem történt köztünk semmi, ami ezt kiválthatta volna. Már próbáltam vele beszélni erről...elmondtam neki őszintén, hogy az sem baj, ha ennyi volt, ha nem akar többet velem lenni, csak mondja meg, hogy ne reménykedjek, hogy ne várjam, és tovább tudjak lépni. De erre mindig csak annyit mond, hogy "ne mondjak ilyeneket". Azóta annyira hiányzik, hogy már az is eszembe jutott, ha újra olyan lenne vele, mint régen, és folytatódna, ami elkezdődött, talán mégis benne lennék egy kapcsolatban. Talán kezdek beleszeretni. De a helyzet változatlan. Tökéletes állóvíz. Nem küld el, de nem is közeledik. Nem értem. Mi történhetett? Mitől lett hirtelen ilyen? És mit kellene tennem? Kérlek, segítsetek. Köszönöm előre is, ha megteszitek, valamint a türelmeteket is, hogy végigolvastátok.


20/L


2010. nov. 22. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Öregfa*z fiatal puncira vágyik.. kihasznált, könnyen beadtad a derekad lefeküdtél vele.. ennyi volt.. 1 hónap után már össze vissza baszol. grat
2010. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem küld el a francba? miért hiteget még? mellesleg ha összevissza b@sznék akkor nem rajta problémáznék hanem azóta már összeszedtem volna 6 másikat...
2010. nov. 22. 19:37
 3/5 anonim válasza:
Hát.. nem akarlak elkeseríteni, de így én is jártam már férfival kapcsolatban. Nem mondta ki, hogy vége, de úgy viselkedett, hogy egyértelmű volt. Csak mivel nem volt kimondva,folyamatosan élt bennem a remény, hogy majd javul a helyzet. szerintem..., a mai eszemmel, a megoldás kulcsa az, hogy a férfiak nem szeretnek bezárni kapukat. csukd be te!- gondolja. de ha nem teszed meg, ottmaradhatsz aranytartaléknak. most mond meg, ha meg lenne érted reccsenve, miért ne keresne? úgy mint az elején tette is. te ismered azt az énjét, aki meg akar szerezni egy nőt, nem? szerintem szard le. semmiképp se nyomulj, keresd, mert lejáratod magad. ha akar valamit, neki kell meghódítania téged, nem neked koslatni utána. ezt azért tudom ilyen jól, mert mint mondtam, én is jártam ebben a cipőben.
2010. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szabj határidőt. Például vagy érjen rá két héten belül, vagy vége.
2010. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nős. vmi miatt most nem tudtok talizni,de meg akar tartani,néha egy kis szexre
2010. nov. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!