Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez? Véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Véleményeket fiúk, lányok!

Figyelt kérdés

Szóval 4 és fél hónap után most lefeküdtem a barátommal és eddig türelmesen várt, szeretgetett, kétszer történt meg a dolog, egyszer éjjel és majd reggel. Az éjjeli után nagyon aranyos volt, szeretgetett, ölelt, minden. A reggeli után viszont olyan semmilyen se egy kedves szó, se semmi, pedig akkor el is ment, olyan más volt furcsa...

Mi lehetett a gond? Gondolni sem akarok arra mi van ha csak a szexre kellettem, de mivel ez is az első kapcsolatom, nem igazán értem és idáig nagyon nem úgy tűnt(mert mondom, várt türelmesen, gyengéd közben meg minden) de most ez nekem nagyon rosszul esett..

Mit gondoltok? 19 évesek vagyunk.


2011. aug. 14. 12:15
 1/6 WhiteLabel ***** válasza:
Lehet reggel fáradt volt.
2011. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl álmos volt. Nem kell rögtön rosszra gondolni!
2011. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk tényleg fáradt lehetett, mert éjjel még voltunk egy összejövetelre is..szóval akkor lehet emiatt is?

Tudom, hogy nem kell egyből rosszra gondolni, csak tudjátok annyira tapasztalatlan vagyok.

2011. aug. 14. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mondd, hogy te mindig kedves vagy vele, szeretgeted, gügyögsz hozzá! Nő létemre én sem tudok minden pillanatban így viselkedni a párommal, pedig nagyon szeretem őt. Néha kell egy kis nyugalom.
2011. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne tulajdoníts neki jelentőséget. Ezt én is megéltem nemrég :D Komolyan ilyenek a pasik. Reggelente használhatatlanok :D Ne aggódj!
2011. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha 19 évesen van az első pasid akkor vagy nagyon ronda vagy nagyon bal fa** :PP :DD
2012. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!