Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Véleményeket kérek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Véleményeket kérek. Szerintetek a pharmatex fogamzásgátlók jók? Kinek vált be, kinek nem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan jó, mint bármelyik más.
2010. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Önmagában kevés, csak más módszerrel kombinálva alkazmazható (gumi, megszakítás). Egyik barátnőm Pharmatex babája most lesz egy éves. :))) Én is használtam, de úgy, hogy nem tragédia, ha becsúszik a baba. Csak akkor használjátok, ha nem lenne baj, ha jönne a trónörökös! :)


25/N

2010. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
A megszakítás mióta számít fogamzásgátló módszernek?
2010. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző okoska: a nőgyógyászok csak óvszerrel, vagy megszakítással együtt alkalmazva javasolják a spermcid fogamzásgátlók alkalmazását. Érted?
2010. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogyne. Ha mégse sikerül a megszakítás, akkor még mindig van 50%, hogy a Pharmatex megfogja a kis virgoncokat. Akkor már csak hm... 50% az esély a terhességre. Az is valami :)
2010. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Igen, megszakítással legalább olyan biztonságos mint a gumi. A megszakítás pedig igenis fogamzásgátló módszer (hisz rengetegen így védekeznek), az más kérdés hogy mennyire hatékony.
2010. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%-os.. Még védekezés nélkül sincs egy aktusnál 50% esély a terhességre. Ne mondj már baromságokat:)
2010. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Renáta1991 ***** válasza:
A pharmatex nem nyújt teljes védelmet,felvan tüntetve a tájékoztatójában hogy csak három óráig véd...Nem ijesztgetés képen,de keresztanyám 40 éves elmúlt,több évig ezt a pharmatexet használták,és teherbe esett!! Minden nő más,valakinek beválik,valakinek nem! én mikor kipróbáltam,kijött rajtam az összes mellékhatása,már egy szem felhelyezése után! Nagyon rossz érzés volt több órán keresztül,de ez én vagyok...Én feliratnék a nőgyógyásszal egy normális fogamzásgátlót...
2010. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor elárulom, hogy a megszakításos "módszer" hivatalosan nem számít védekezési formának. Megszakítással "védekeztem", abortusz lett a vége. Amikor a helyi családvédelmis elkészítette a hivatalos jegyzőkönyvemet, állt benne egy olyan rész, hogy a nem kívánt terhesség védekezés mellett jött-e létre. Mondtam a védőnőnek, hogy megszakítást alkalmaztunk. Erre egyszerűen kihúzta az adott részt. Ha mondjuk gyógyszert szedtem volna és úgy lettem volna terhes, odaírta volna, hogy fogamzásgátló mellett, de így még egyszer hangsúlyozom, át lett húzva.

Azóta csak semmi megszakítás meg ilyesmi. Azóta már tablettát szedek de ha netán kiegészítő védekezés kell, csak óvszer! Hiába, aki már egyszer ráfázik...

2010. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hivatalosan lehet hogy nem az, és itt az interneten is megoszlanak a vélemények, valahol odaírják ezt is mint védekezési mód, valahol nem. A hétköznapi életben viszont egyfajta módszerként emlegetik ezt is, hisz jóval lecsökkenti a teherbeesés esélyét.
2010. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!