Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ismerkednétek/járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednétek/járnátok egy ilyen sráccal? Őszinte véleményeket és kort kérnék

Figyelt kérdés
Akinek alig van haverja ( 1-2 , azokkal is csak pár havonta találkozik ), kicsit visszahuzódó (nem szeret a középpontban lenni ), a kommunikáció terén a bőbeszédű és a szűkszavú között áll , tehát nagyban függ a témától , azonban a poénkodás terén hajlamos elvetni a súlykot , ritkán jár el szórakozni , az utóbbi időben elkezdett testépítéssel foglalkozni (kockahas még nincs , de alakulóban van ) 185 cm és 79 kg , 45-ös lábméret rövid barna haj , kékes-zöld szem , romantikus alkat , szeret sétálni , turázni, káros szenvedélye nincs .
2011. jan. 26. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Képet szeretnénk.
2011. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Leírásod alapján egy teljesen normális, rendes fickóról van szó. Ebből következtetve az esélyed a lányoknál egyenlő a 0-val, ne is álmodj róla, hogy ilyen állapotban szóba állhatnak veled.
2011. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A lábméreten beröhögtem. Ez miért fontos???
2011. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mégis mi nem stimmel benne?

Az hogy nem sok haverja van szerintem csak előny, utálom mikor a pasimat állandóan hívogatják a haverjai, pont a legrosszabbkor. A külsőt neked kell eldönteni, hogy tetszik-e.

2011. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Funktasztikus ***** válasza:
szerezz több havert:)
2011. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha 10-9 arányban győz az Igen-t válaszolók tábora, akkor leszopod?
2011. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Simán.
2011. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

23:29


Nem szop itt le senki senkit , maximum te saját magad ...


Egyébként meg fiú vagyok és a lányokat szeretem , szimpla véleménykutatást végzek

2011. jan. 27. 00:19
 9/13 A kérdező kommentje:
És ha még mindig nem lennél képbe , a leírás rólam szól
2011. jan. 27. 00:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a leírás semmire sem elég.
2011. jan. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!