Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen osszezavarodtam es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen osszezavarodtam es osszekavartam a paromat is rendesen. Merre tovabb?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjuk egymast a parommal, csak az a gond az utobbi idoben eleg sokat vitatkoztunk hulyesegen, ez aztan felgyult bennem. MAr ugy erzem nem eleg nekem egy szimpla "bocsanat" hanem tobbet varnek, hogy kicsit lesse a kegyeimet, kicsit harcoljon ertem, hogy nem akar elvesziteni. Beszeltunk errol, mondtam neki, hogy ne annyit mondjon, hogy bocsanat mert az keves nekem...erre nem ertette, hogy mostmar akkor kerjen bocsanatot, vagy ne, mar nem tudja mit akarok. Szerinte nem vagyunk olyanok mint regen, valami szerintem is mas, de nagyon szeretem Ot es tudom, hogy o is. Ragaszkodunk egymashoz, kozben meg eltoljuk egymast...masfel eve vagyunk egyutt...

Tudom, hogy valamin nekem is kene valtoztatni, bocsi ha zavaros voltam, de orulnek nehany tanacsnak...


2009. márc. 13. 19:05
 1/8 A kérdező kommentje:
* O 19 en 18 vagyok
2009. márc. 13. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy kiveszem, te inkább okot keresel arra, hogy a pasid a cipőd nyomát nyalja. Sajnos egy érett kapcsolatban már nem a teperésen van a lényeg, hanem a szereteten, szerelmen.
2009. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem ertettel meg ezek szerint. Valami olyansmit erzek, hogy szeretnem erezni, hogy fontos vagyok neki. szeretnem, ha sulya lenne a szonak amit mondd, pl nem hallani akarom, hogy bocsanat, hanem erezni, hogy tenyleg szeretne hogy megbocsassak. (sokszor megbantot az utobbi idoben)
2009. márc. 13. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Tapasztalataim szerint, amikor egy pasi egy boccsal bármilyen súlyú problémát elintéz, ott már baj van. A bocs nem elég. Kell, hogy változzon, hogy uazt a hibát ne kövesse el többször. Nekem is volt olyan kapcsolatom, amikor mindig csak "bocs-sajnálom-igazad van" volt a reakció, amikor szóba került, milyen hibát követett el. Egy idő után betelt a pohár. Oké, jó volt, hogy belátta, ő hibázott, de nem volt elég. Amikor 100-adjára is uazt a hibát elköveti, akkor ott már baj van. Annak a kapcsolatnak már vége, mivel meg sem próbálja a konfliktust elkerülni, hanem szinte kiprovokálja az összetűzést. Szakítás lett a vége.

Egy kapcsolathoz 2 ember kell és közös célok, megfelelő kommunikáció és jó alkalmazkodóképesség, na és persze valódi érzelmek.

Én ebben a szituban úgy cselekedtem, hogy elmondtam neki, hogy már nem elégít ki a bocs, mivel látom, hogy a kisujját sem mozdítja, hogy ne kövesse el uazt a hibát még egyszer. Meg kell változnia és muszáj megbeszélnünk minden problémát, különben nem lehet megoldani őket. Ez a beszélgetés az én esetemben sajna süket fülekre talált. Utóbb kiderült, a fő probléma a részéről az érzelmek hiánya okozta és az, hogy képtelen értelmes emberi kommunikációra, semmi problémamegoldó képesség stb. Ha nálad sem válik be ez a módszer, ki kell derítened, mi az ok a ti esetetekben. Nálunk magától derült ki, amikor végre levette az álarcot és színt vallott...

2009. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:( Annyiszor megbeszeltuk mar...de szeretjuk egymast, es mindent megbeszelunk, meg az igazan huzos helyzetekben kiallunk egymasert, neha meg mint ket ovodas:(

Igazad van, beszelnem kell vele.

KOszI

2009. márc. 13. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden vitához két ember kell de a kérdésedből azt veszem ki, hogy itt csak és kizárólag ő lehet a hibás, neki kell ezt meg ezt megtennie, hogy Te azt éretd szeret. Te megtettél mindent a magad rászéről? Mert tudod, egy kapcsolat (többek között) a kölcsönösségről szól.
2009. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanez volt a helyzet nálunk is. Számtalan beszélgetésen voltunk már túl, de minden csak ideig- óráig változott.

A "megoldás" végül az volt, hogy megmondtam neki, hogy én ezt így nem csinálom tovább (imádtam Őt, és baromi nehéz volt kimondani, de tényleg úgy láttam, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője).

Ezt követően még beszéltünk msn-en, és személyesen is, számtalanszor összevesztünk, mert én biztos voltam abban, hogy végleges a döntésem.

Viszont felfigyeltem arra, hogy mennyire megváltozott ezidő alatt. Olyan volt, mint amilyennek a kapcsolatunk elején megszerettem, amilyen ő valójában.

Persze nem bírtuk egymás nélkül, megint együtt vagyunk! :) Teljesen megváltozott a kapcsolatunk, mert mindketten rájöttünk arra, hogy milyen hibákat kell kiküszöbölni.

Boldog vagok, és az minden vágyam, hogy boldoggá tegyem Őt is :)

Ja, és a legfurább az egészben az, hogy mindig azon a véleményen voltam, hogy felmelegítve csak a káposzta jó :)

Ez csak az én példám volt, és nem mondom, hogy ez a megoldás, de fontold meg, és ne elégedj meg az állóvízzel! Az egyedül töltött idő alatt sokmindenre választ kap az ember! :)

2009. márc. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos tegnap megbeszeltuk, de ma megint osszement a mosatlan:(( nemtudom mi legyen:(
2009. márc. 14. 16:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!